Žiūrėti į tai, kas „Teisinga“... - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Žiūrėti į tai, kas „Teisinga“…

 

ŽIŪRĖTI Į TAI, KAS „TEISINGA“
 

Skubu pasidalinti pratimu, kurį darau jau beveik tris mėnesius, ir kuris gerokai pakeitė mano gyvenimą. Bet viskas nuo pradžių.

Žiūrėti į tai, kas teisingaIr vėlgi – tai susiję su mūsų geriausiu draugu – protu.

Šį kartą reikės sąžiningai sau pripažinti, kad protas, kurį turime, karts nuo karto, o gal net dažnai, mėgsta žiūrėti į tai, kas negatyvu. Bet viskas gerai, nes šis prisipažinimas leis atsistoti į teisingas vėžias.

Darome tai automatizuotai net nesuprasdami, nes pasąmoningai einame išvien su protu.

Tai natūralu, dauguma žmonių gyvena automatizuotai, o tai reiškia – automatiškai reaguoja į tai, kas nutinka, net negalvodami. Protas diktuoja kaip gyventi.

Finansai ir ekonomika – keletas dalykų, į kuriuos tavo protas tikrai įpratęs koncentruotis. Viskas tau gali būti gerai šioje sferoje, tačiau protas vis tiek norės klausytis žiniasklaidos, ieškoti problemų, nerimo, klaidų, o tai, bet kokiu atveju, nepadeda išspręsti situacijos, nepadeda rasti sprendimo.

Kita labai aktuali tema Tavo protui – Tavo kūnas. Ir vargu ar Jums patinka tai, ką jis mato: per storas, per plonas, per daug randų, per balta oda, per mažai to, per daug ano, plaukai nepakankamai geri, dantys per mažai balti, per daug riebalų, per mažai raumenų, ir net neminėsiu, ką jis sako apie pilvą.

Protas tikrai mėgsta, jei ne visada, tai kartas nuo karto, paieškoti, kas blogai Jūsų kūnui.

Protui patinka lyginti Tave su kitais, žiūrėti į tai, ko tau trūksta. Taip pat jam patinka žiūrėti į tai, kas blogai tavo santykiuose, ir net nereikia sakyti, kokią prastą įtaką jiems tai turi…

Taigi, žiūrėti į minusus, vienokius ar kitokius, protui tikrai patinka. Tai senas įprotis, kuris periodiškai suteikia mūsų gyvenimui liūdesį ir sielvartą.

Dabar pažiūrėk, ką gali padaryti, kad tai pasikeistų, kad dingtų visam laikui iš Tavo gyvenimo.

Visi gyvenime ieškome to paties. To vieno vienintelio nuostabaus ir nepakartojamo dalyko – laimės.

Kad taptum laimingu, kad gautum visą įmanomą laimę, kokią tik gali gauti iš dabartinės situacijos, Tu privalai pradėti žiūrėti į tai, kas teisinga, kas yra gerai tavo gyvenime. Jei pradėsi to ieškoti, pamatysi, kad gyvenime iki šiol nepastebimai dauguma nuostabių dalykų ėjo pro šalį.

Jau trečią mėnesį kasdien užsirašinėju tai, kas gero nutiko per mano dieną, ir tai gali atnešti labai daug laimės į kiekvieno mūsų gyvenimą.

Kuo daugiau ieškome tai, kas gerai, tuo daugiau randame, kuo daugiau randame, tuo daugiau nutinka nuostabių dalykų, tuo geriau jaučiamės.

Žiūrėti į tai, kas teisinga, tikrai nėra sunku. Tai tik įprotis, apsisprendimas. Tereikia pasakyti sau tvirtai: „nuo šiandien kiekvieną dieną užsirašinėsiu viską, kas nutiko su manimi gero, visas geras nuotaikas, visus gerus įvykius, viską, kas man patiko, ir nesvarbu, tai atrodys reikšminga ar ne, tačiau aš tai užsirašysiu.“

Iš savo patirties žinau – žiūrėti į tai, kas teisinga, atneša labai daug džiaugsmo, vidinės ramybės, geros nuotaikos, ir tikrai daug daug daug Laimės, kuri tik ir laukia, kol bus pastebėta. Padaryk tai – patiks!

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

 

P.S. Paleidimo įrašai:
Trumpa meditacija giliai vidinei ramybei – klausykis paspaudęs ČIA.
Laimės didinimo pratimas ČIA.
Streso paleidimas ČIA.
Baimės paleidimas ČIA.

P.P.S. Emocijų paleidimo metodo audio įrašūs „Sukurk Save Ir Savo Gyvenimą!“ gali įsigyti paspaudęs ČIA.

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *