Pasitikėjimas savimi. Tai Tau! - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Pasitikėjimas savimi. Tai Tau!

PASITIKĖJIMAS SAVIMI. TAI TAU!

 

Žinojau, kad pasitikėjimas savimi yra svarbi savybė norint gyventi pilnavertį gyvenimą – vis tiek neskyriau tam dėmesio.

Prieš keletą mėnesių pradėjau analizuoti ir auginti pasitikėjimą savimi. Rezultatai stulbinantys, verčiantys pūsti akis ir rankomis imtis už galvos mąstant kur aš buvau ankščiau?! (Juokiuosi.)

Pasitikėjimą savimi galima skirstyti į dvi grupes. Tai išorinis ir vidinis.

Mašina, pinigais, blizgančiais rūbais, namu ir kitais daiktais, žmonės siekia išorinio pasitikėjimo. Išorinis pasitikėjimas nėra tikras ir gali griūti kaip kortų namelis.

Pasitikejimas savimi. Tai TauVidinis pasitikėjimas savimi – tai kaip Tu jautiesi savyje. Šio tipo pasitikėjimo ir reiktų siekti, nes jo niekas iš Tavęs neatims. Šis pasitikėjimas savimi bet kokiomis aplinkybėmis nuves Tave į Tavo tikslą.

Robert Kiyosaki per du metus iš benamio tapęs milijonieriumi ir sukūręs daugybę mokymų kaip tą padaryti kitiems, sakė, „Turėjau nesąžiningą pranašumą – aš buvau kare. Kol kiti vyrukai kaip viščiukai bijodami ir dvejodami mirdavo, aš ėjau tik pirmyn“. Negi tai ne besąlygiško pasitikėjimo savimi požymis?

Žmogus pasitikėdamas savimi pritaria sau, savo mintims ir tam ką daro. Jis būna „Aš galiu“ jausme.

Aplinka, kad ir ką galvotum apie save, tam pritaria, visada sako tau „Taip!“. Todėl, jeigu galvoji, kad esi „turbo“ ir Tau viskas sekasi, reiškia taip ir yra. Jeigu galvoji, kad esi pastumdėlis, su kuriuo niekas nesiskaito, deja, bet taip ir bus.

Auginti pasitikėjimą savimi yra ne vienas ir ne du būdai. Pats tai darau medituodamas. Man tai yra lengviausias ir maloniausias būdas.

Susikoncentruoju kokie jausmai ir įsitikinimai trukdo savimi pasitikėti ir juos paleidžiu. Todėl be didelių pastangų ar veiksmų kartojimo pradedu justi pasitikėjimą savimi.

Tai darydamas supratau, kodėl svarbu pasitikėti savimi.

Kodėl kuo labiau pasitiki savimi, tuo esi sėkmingesnis? Kodėl privalai auginti šią savybę?

 • Jeigu tiki savimi, tai kiti jus tai ir tikės tavimi – tapsi lyderis.

 

 • Būni energingas. Todėl tampi kūrybingesnis, laimingesnis ir drąsesnis.

 

 • Nutyla dvejonės galvoje, nežinojimai. Tai leidžia daryti aiškius sprendimus ir eiti prie savo tikslų be atidėliojimų ar laukimo.

 

 • Nebėra tikėjimo baimėmis. Niekada nebijok susikirsti ar pralaimėti, nes nebuvo nei vieno žmogaus pasaulyje, kurį lydėjo tik pergalės. Iš pralaimėjimų galima pasimokyti. Man šis supratimas atrišo rankas siekti savųjų tikslų. Tikiuosi – tai padės ir Tau.

 

 • Ko vertas gyvenimas, jeigu šoksi pagal kitų dūdelę? Pasitikėdamas savimi tvirtai eini savo keliu. Tai vienintelis būdas kažko pasiekti ir laimėti. Išdrįsk daryti savo sprendimus.

 

 • Gauni tik tiek, kiek galvoji esi vertas. Gyvenimo partnerį, darbą, pinigus ir t.t. gausi tik tokį, kiek save vertinsi. Tavo savivertė yra Tavo pasitikėjimo savimi atspindys!

 

 • Tampi draugiškas. Kuo stipriau pasitiki savimi, tuo daugiau supranti, kad visi esame lygūs ir visi turime teisę siekti bei pasiekti savo svajones.

 

 • Dalintis – tai vienas didžiausių gyvenimo malonumų! Kuo stipriau pasitiki savimi, tuo daugiau daliniesi, nes užsipildo vidiniai trūkumai, jautiesi turtingas ir įdomus būdamas pats savimi.

 

 • Būsi žmogus magnetas. Su Tavim aplinkiniai norės leisti laiką, nes visiems patinka savimi pasitikintys ir viduje stiprūs žmonės.

 

 • Džiaugiesi šia akimirka, nes kuo stipriau pasitiki savimi, tuo tylesnis Tavo protas.

 

 • Neįmanoma pasitikėti gyvenimu, draugais, šeima ir artimaisiais tol, kol nepasitiki pats savimi. Jeigu turi abejonių savimi, tai turėsi abejonių ir viskuo.

 

„Gyvenimas yra arba drąsus nuotykis arba nieko išvis.“ – Helen Keller.

 

Tadas Rakauskas
www.TuTikraiGali.lt

 

Pauliaus atsiliepimas naudojant paleidinėjimo audio įrašus: 

Paprastumas ir efektyvumas mane tiesiog stebina. Pagaliau tapau stiprus iš vidaus, nebereikia maivytis, apsimetinėti, vaidinti ar slėptis. Galiu drąsiai teikti, pasitikėjimo savimi kurso dėka tapau stiprus ir ta stiprybė atsispindi mano veiksmuose, mąstyme ir sprendimuose. Manau, kiekvienas turėtų tai išbandyti, nes atkris labai daug nereikalingų rūpesčių, dvejonių, kompleksų. Rekomenduoju.

Paulius 32m., inžinierius

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *