Emocijų paleidimo technika - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Emocijų paleidimo technika

Emocijų paleidimo technika

emociju paleidimo technikaEmocijų paleidimo technika buvo sukurta prieš kiek daugiau nei 40 metų amerikiečio fiziko Lesterio Levensono, o 2010 metais šios technikos efektyvumą patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai.

Skaičiuojama, kad šį metodą jau yra išmokę ir sėkmingai pritaikę savo gyvenime šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje.

Šiuo metodu paleidžiame savo negatyvius jausmus ir įsitikinimus, kad galėtume lengviau pasiekti savo tikslus, turėti vidinę ramybę ir gyventi laimingą gyvenimą.

Jis yra toks efektyvus ir veiksmingas, nes pats paleidimo gebėjimas yra visiems įgimtas gebėjimas. Maži vaikai paleidžia daug lengviau, nes jie nesilaiko taip savo jausmų.

Tačiau augdami pradedame laikytis savo nuomonės, jausmų ir įsitikinimų, pamirštame paleidimo gebėjimą ir bandome neteisingai tvarkytis su savo jausmais: juos slepiame savyje, reiškiame arba bandome nuo jų pabėgti.

Todėl atsiranda vidinių įtampų, negatyvių jausmų ir minčių, visa tai įtakoja mūsų nuotaiką, sveikatą, santykius su artimaisiais, gebėjimą dirbti ir siekti savo tikslų.

Emocijų paleidimo technika mes vėl prisimename šį natūralų paleidimo gebėjimą ir sąmoningai jį nukreipiame į tas savo gyvenimo sritis, kuriose norime pozityvių pokyčių.

Viskas prasideda nuo mūsų vidaus – jeigu esame pikti, stresuojame ar bijome, atitinkamai pagal tą jausmą elgsimės – tokius rezultatus ir turėsime.

Jeigu esame drąsūs, mylime ir turime vidinę ramybę – kitaip mąstome ir elgiamės, todėl greičiau pasiekiame savo tikslus, o svarbiausia atsipalaiduojame, ir gerai jaučiamės.

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas