Asmeninės Konsultacijos - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Asmeninės Konsultacijos

Asmeninės konsultacijosŠi konsultacija Tau, jeigu nori:
- Susitvarkyti santykius su artimais žmonėmis
- Sužinoti ką daryti, kad būtum sėkmingesnis su finansais
- Turėti mažiau baimių, daugiau pasitikėjimo savimi ir drąsos
- Jausti daugiau vidinės ramybės, laimės ir meilės sau
- Išmokti valdyti pyktį ir kitus negatyvius jausmus, ir turėti daugiau proto tylos
- Išsiaiškinti, kaip suprasti savo pašaukimą
- Pradėti gyventi norimą gyvenimą.

(Viršuje sąrašą sudariau stebėdamas kokiose gyvenimo srityse pasiekiau didžiausius rezultatus ne tik aš pats, bet ir mano klientai, tačiau jeigu norėtum pagalbos kitokiais klausimais, parašyk man ir jeigu žinosiu kaip - padėsiu)

Iš pradžių konsultacijoje aptarsime ką Tau daryti, kad išspręstum savo problemą ir pasiektum tikslą dėl kurio atėjai. Tada išmokysiu emocijų paleidimo techniką ir kitokius metodus, kurie padės Tau viską įgyvendinti daug greičiau ir gyventi laimingiau.

Emocijų Paleidimo technika buvo sukurta prieš kiek daugiau nei 40 metų fiziko Lesterio Levensono ir per tą laiką šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje ją jau yra išmokę ir sėkmingai pritaikę savo gyvenime.

Šio metodo efektyvumas 2010 metais buvo patvirtintas Harvardo universiteto mokslininkų.

Konsultacijoje su Tavimi pasidalinsiu emocijų paleidimo technika ir viskuo, kad man padėjo ne tik suprasti save, jausti daugiau laimės ir vidinės ramybės, bet ir pasiekti savo tikslus.

Jeigu dar nesame pažįstami, tai mano tikslų pasiekimų istoriją rasi ČIA. Aišku, toje nuorodoje yra tik dalis istorijos, nes gyvenimas su įvairiais tikslais ir savo malonumais tęsiasi nuolatos.

Anksčiau įvairūs mokymai, kuriuos dariau kainavo pakankamai didelius pinigus, nes žmonėms tai tikrai padėjo, dabar asmeninės konsultacijos yra daromos už paaukojimą, nes taip man patarė mano dvasinis mokytojas, kurį labai gerbiu.

Mano tikslas yra padėti Tau pasiekti savo tikslus ir įgyvendinti giliausius troškimus, nes noriu, kad Lietuviai būtų laimingi ir savo norus realizavę žmonės.

Kad galėčiau padėti, Tau tereikia žengti pirmą žingsnį - užpildyti formą apačioje ir užsiregistruoti.Laikas?

Susitiksime sutartu laiku.


Vieta?

Susitikimai vyksta internetu, per skype programą.


Susitikimo trukmė?

1-2 valandos.


Investicija į save?

Asmeninės konsultacijos daromos už paaukojimą.


Registruokis užpildęs formą žemiau!iki pasimatymo,
Tadas Rakauskas
+370 604 47 220


ATSILIEPIMAS

Sveikas, Tadai, na mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai paklausius tavo paleidimų: dingo baimės bendrauti, nejaučiu pykčio žmonėms, esu pastovios ramybės būsenos, kas mane veda į dvasinę ramybę, mano gyvenimo kokybė pagerėjo 150%, jaučiuosi laimingas kiekvieną dieną, kad galiu, kvėpuoti, matyti, bendrauti su nuostabiais draugais, susipažinti su įdomiais žmonėmis. Veikla kuria užsiimu man atneša laimę. Ačiū!

Nerijus, 25mATSILIEPIMAS

„Medituojant tapau ramesnis, pradėjau gerai sutarti su tėvais ir artimaisiais, išsigydžiau nugaros ir kitus skausmus, žiūriu į gyvenimą pozityviai, dingo potraukis į alkoholį, pradėjau labiau pasitikėti savimi, bendrauju laisviau, galiu mylėtis daug ilgiau, manau, kad meditacija pakeitė mano gyvenimą, bet reikia su tuo dirbti. Paleidinėjau tikslus ir juos gaudavau, net pats nežinau kaip taip įvykdavo. Dažnai įvyksta „stebuklas“, todėl galiu pasakyti, kad metodas veikia. :) Dėkuj, Tadai :)“

Povilas, 24mATSILIEPIMAS

„Po to kai išbandžiau šią paleidinėjimo techniką, aš įgijau daug daugiau pasitikėjimo savimi siekti iš gyvenimo tai, ko labiausiai noriu. Įgijau drąsos būti savimi ir reikšti save. Aš žinau, kad galiu išlikti stipri kad ir ką gyvenimas yra man paruošęs. Paleidinėjimo technika man suteikė tiek daug džiaugsmo per tokį trumpą laiką!

Vienas paskutinių laimėjimų: paleidau tikslą, kad gaučiau 2000 dolerių ir jie atėjo visai netikėtai!“

Karolina 25m., jogos instruktorė,
Dallas, JAVATSILIEPIMAS

„Meilės kursą dariau savaitę, tai labai stiprus dalykas, gan sunkoka buvo kai ką paleisti, seniai įsisenėjus. Padarius tą kursą, jaučiuosi labiau savim pasitikinti, labiau mylinti save. Į mano gyvenimą atėjo žmogus, apie kurį svajojau. O man jau sakė, nustot rinktis, tokių nebūna. Bet pasirodo būna :)“

Dalia, 28m., gydytoja.