Asmeninės Konsultacijos - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Asmeninės Konsultacijos

Asmeninės konsultacijosSusitikę pritaikysime emocijų paleidimo techniką, kad susitvarkytum ar išspręstum, tai kas tau svarbu ir tai, ką tu nori.

Dažniausiai dėl savo įsitikinimų ar neigiamų jausmų negalime gyventi norimo gyvenimo ir jaustis gerai. Tai paleidę, susidraugavę su savo negatyviais jausmais ir juos susitvarkę galime savo tikslus pasiekti greičiau, būti laimingesni ir turėti daugiau vidinės ramybės.

Emocijų Paleidimo technika buvo sukurta prieš kiek daugiau nei 40 metų fiziko Lesterio Levensono ir per tą laiką šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje ją jau yra išmokę ir sėkmingai pritaikę savo gyvenime.

Šio metodo efektyvumas 2010 metais buvo patvirtintas Harvardo universiteto mokslininkų.

Konsultacijoje visas mano dėmesys bus skirtas tik Tau ir Tavo tikslui.Laikas?

Susitiksime sutartu laiku.


Vieta?

Susitikimai vyksta internetu, per skype programą.


Susitikimo trukmė?

1-2 valandos.


Investicija į save?

Asmeninės konsultacijos daromos už paaukojimą.


Registruokis užpildęs formą žemiau!iki pasimatymo,
Tadas Rakauskas
+370 604 47 220


ATSILIEPIMAS

Sveikas, Tadai, na mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai paklausius tavo paleidimų: dingo baimės bendrauti, nejaučiu pykčio žmonėms, esu pastovios ramybės būsenos, kas mane veda į dvasinę ramybę, mano gyvenimo kokybė pagerėjo 150%, jaučiuosi laimingas kiekvieną dieną, kad galiu, kvėpuoti, matyti, bendrauti su nuostabiais draugais, susipažinti su įdomiais žmonėmis. Veikla kuria užsiimu man atneša laimę. Ačiū!

Nerijus, 25mATSILIEPIMAS

„Medituojant tapau ramesnis, pradėjau gerai sutarti su tėvais ir artimaisiais, išsigydžiau nugaros ir kitus skausmus, žiūriu į gyvenimą pozityviai, dingo potraukis į alkoholį, pradėjau labiau pasitikėti savimi, bendrauju laisviau, galiu mylėtis daug ilgiau, manau, kad meditacija pakeitė mano gyvenimą, bet reikia su tuo dirbti. Paleidinėjau tikslus ir juos gaudavau, net pats nežinau kaip taip įvykdavo. Dažnai įvyksta „stebuklas“, todėl galiu pasakyti, kad metodas veikia. :) Dėkuj, Tadai :)“

Povilas, 24mATSILIEPIMAS

„Po to kai išbandžiau šią paleidinėjimo techniką, aš įgijau daug daugiau pasitikėjimo savimi siekti iš gyvenimo tai, ko labiausiai noriu. Įgijau drąsos būti savimi ir reikšti save. Aš žinau, kad galiu išlikti stipri kad ir ką gyvenimas yra man paruošęs. Paleidinėjimo technika man suteikė tiek daug džiaugsmo per tokį trumpą laiką!

Vienas paskutinių laimėjimų: paleidau tikslą, kad gaučiau 2000 dolerių ir jie atėjo visai netikėtai!“

Karolina 25m., jogos instruktorė,
Dallas, JAVATSILIEPIMAS

„Meilės kursą dariau savaitę, tai labai stiprus dalykas, gan sunkoka buvo kai ką paleisti, seniai įsisenėjus. Padarius tą kursą, jaučiuosi labiau savim pasitikinti, labiau mylinti save. Į mano gyvenimą atėjo žmogus, apie kurį svajojau. O man jau sakė, nustot rinktis, tokių nebūna. Bet pasirodo būna :)“

Dalia, 28m., gydytoja.