Asmeninės Konsultacijos - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Asmeninės Konsultacijos

Asmeninės konsultacijosSusitikę išmoksime emocijų paleidimo techniką ir praktiškai ją taikysime tau, kad susitvarkytum ar išspręstum, tai kas tau svarbu ir tai, ką tu nori.

Dažniausiai dėl savo įsitikinimų ar neigiamų jausmų negalime gyventi norimo gyvenimo ir jaustis gerai. Tai paleidę, susidraugavę su savo negatyviais jausmais ir juos susitvarkę galime savo tikslus pasiekti greičiau, būti laimingesni ir turėti daugiau vidinės ramybės.

Emocijų Paleidimo technika buvo sukurta prieš kiek daugiau nei 40 metų fiziko Lesterio Levensono ir per tą laiką šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje ją jau yra išmokę ir sėkmingai pritaikę savo gyvenime.

Šio metodo efektyvumas 2010 metais buvo patvirtintas Harvardo universiteto mokslininkų.

Asmeninių konsultacijų paketą sudaro 4 susitikimai, kuriuose mokoma emocijų paleidimo technikos teorija ir iš karto taikome ją praktiškai, kad pajustum, kaip tai veikia. Po kiekvieno susitikimo duosiu namų darbus.

Konsultacijos susideda iš 4 susitikimų, nes tiek reikia, kad išmoktum paleidimo metodą, pritaikytum jį savo gyvenime ir pasiektum savo tikslą (arba žengtum akivaizdų žingsnį link jo).

Tai bus Tau kaip mini asmeninė programa, kur visas dėmesys bus skirtas tik Tau ir Tavo tikslui. Poveikį pajusi po kiekvieno susitikimo.

Vien sėdėdamas ir paleidinėdamas esu praleidęs daugiau nei 10 000 valandų, todėl žinau, kaip taikyti šį metodą, kad gautum rezultatus.

Jeigu jau moki paleidinėti, tai šie 4 susitikimai stipriai pagilins metodo veikimą ir pagreitins norimų rezultatų gavimą.


ESU PRAKTIKAS, TODĖL MAN REIKIA REZULTATŲ.
PO 4 SUSITIKIMŲ:

• Būsi pasiekęs tą pokytį dėl kurio atėjai arba žengęs akivaizdų žingsnį link jo.
• Mokėsi emocijų paleidimo techniką taikyti savarankiškai savo gyvenime.
• Turėsi vidinę ramybę ten, kur jos ankščiau trūko.Laikas?

Sutartu laiku susitiksime kartą savaitėje, 4 savaites.


Vieta?

Susitikimai vyksta internetu, per skype programą.


Vieno susitikimo trukmė?

1-2 valandos.


Investicija į save?

Už 4 susitikimus, 170 eurų.


Garantijos?

Pasitikėdamas emocijų paleidimo metodo efektyvu suteikiu 100% pinigų grąžinimo garantiją. Užsiregistruok ir jeigu po 4 susitikimo nepastebėsi, kaip tai veikia, jeigu nepasieksi arba nežengsi akivaizdaus žingsnio link savo tikslo, jeigu kas nors nepatiks arba nesuveiks, parašyk man laišką ir be jokių klausimų ar blogų emocijų grąžinsiu visus sumokėtus pinigus.


Registruokis jau dabar!

Registracija įvyksta gavus apmokėjimą į:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - Paleidinėjimo mokymai, Tavo tel. nr., el. pašto adresas.
Gavęs apmokėjimą, susisieksiu.

Jeigu reikia, yra galimybė atsiskaityti per PayPal mokėjimo sistemą.

iki pasimatymo,
Tadas Rakauskas
+370 604 47 220


ATSILIEPIMAS

Sveikas, Tadai, na mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai paklausius tavo paleidimų: dingo baimės bendrauti, nejaučiu pykčio žmonėms, esu pastovios ramybės būsenos, kas mane veda į dvasinę ramybę, mano gyvenimo kokybė pagerėjo 150%, jaučiuosi laimingas kiekvieną dieną, kad galiu, kvėpuoti, matyti, bendrauti su nuostabiais draugais, susipažinti su įdomiais žmonėmis. Veikla kuria užsiimu man atneša laimę. Ačiū!

Nerijus, 25mATSILIEPIMAS

„Medituojant tapau ramesnis, pradėjau gerai sutarti su tėvais ir artimaisiais, išsigydžiau nugaros ir kitus skausmus, žiūriu į gyvenimą pozityviai, dingo potraukis į alkoholį, pradėjau labiau pasitikėti savimi, bendrauju laisviau, galiu mylėtis daug ilgiau, manau, kad meditacija pakeitė mano gyvenimą, bet reikia su tuo dirbti. Paleidinėjau tikslus ir juos gaudavau, net pats nežinau kaip taip įvykdavo. Dažnai įvyksta „stebuklas“, todėl galiu pasakyti, kad metodas veikia. :) Dėkuj, Tadai :)“

Povilas, 24mATSILIEPIMAS

„Po to kai išbandžiau šią paleidinėjimo techniką, aš įgijau daug daugiau pasitikėjimo savimi siekti iš gyvenimo tai, ko labiausiai noriu. Įgijau drąsos būti savimi ir reikšti save. Aš žinau, kad galiu išlikti stipri kad ir ką gyvenimas yra man paruošęs. Paleidinėjimo technika man suteikė tiek daug džiaugsmo per tokį trumpą laiką!

Vienas paskutinių laimėjimų: paleidau tikslą, kad gaučiau 2000 dolerių ir jie atėjo visai netikėtai!“

Karolina 25m., jogos instruktorė,
Dallas, JAVATSILIEPIMAS

„Meilės kursą dariau savaitę, tai labai stiprus dalykas, gan sunkoka buvo kai ką paleisti, seniai įsisenėjus. Padarius tą kursą, jaučiuosi labiau savim pasitikinti, labiau mylinti save. Į mano gyvenimą atėjo žmogus, apie kurį svajojau. O man jau sakė, nustot rinktis, tokių nebūna. Bet pasirodo būna :)“

Dalia, 28m., gydytoja.