Tadas Rakauskas
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Tadas Rakauskas – puslapio autorius

Sveiki, esu Tadas Rakauskas

 

Prieš pasakodamas apie save norėčiau Tau nuoširdžiai padėkoti, kad lankaisi „Tu tikrai gali“ svetainėje, kad ieškai kažko naujo, domiesi, judi į priekį ir tobulėji.

Taigi, apie mane.

Tadas Rakauskas emocijų paleidimo technikaNuo pat vaikystės buvau pilnas baimių ir kompleksų berniukas. Bijojau netgi nueiti iki parduotuvės, kad neduok Dieve sutiksiu draugą ar draugę, nes atrodė, tai ką tada su jais turėsiu kalbėti? Kaip atrodysiu? Ką jie apie mane galvos?

Neprisileisdavau merginų prie savęs, nes bijojau bendrauti ir atrodė, kad jeigu pradėsiu santykius, tai nepatiksiu, atsibosiu ir jos mane įskaudins.

Buvau visiškai save nuvertinęs.

Išorėje vaidinau kietą „bičą“, kompanijoje dažniausiai tylėdavau ir gal dėl to atrodydavau savimi pasitikintis. Bet pamenu nejaukiai jaučiausi netgi būdamas su draugais, nes atrodydavo, kad jie manęs nesupras, pasijuoks ar nepritars man, todėl tiesiog tylėdavau.

Šeimoje buvo nuolatiniai pykčiai, barniai, ir kas baisiausia, kad toks bendravimo būdas atrodė, kaip normali kasdienybė. Net draugai stebėdavosi, kaip taip bendrauju su tėvais, tačiau aš tada nesuprasdavau, kodėl jie stebisi.

Nežinojau ką noriu veikti savo gyvenime, kad ir ką bandžiau niekas nesuteikdavo laimės ar pilnatvės.

Tam, kad atsipalaiduočiau ir nejausčiau savo baimių, kompleksų, nepasitikėjimo savimi, tuštumos, gyvenimo beprasmybės pakankamai jaunas pradėjau vartoti alkoholį.

Po kažkiek laiko supratau, kodėl tai darau – nes noriu bendrauti atsipalaidavęs, susirasti merginą, noriu sugebėti pajuokauti, būti drąsesniu, pasitikėti savimi stipriau…

Tačiau tai jau buvo įprotis… kurio nekontroliavau.

Pamenu vakare gulėjau lovoje ir galvojau „Tadai, kiek dar tai tęsis? Negi tam, kad geriau pasijausčiau, visą gyvenimą turėsiu gerti!?“

Ir nutariau, kad nesustosiu tol, kol nerasiu būdo, kaip sau padėti.

Po kažkiek laiko draugo pasiūlymu išbandžiau emocijų paleidimo techniką.

Ir net nenutuokiau, kad čia prasidės pati įdomiausia mano gyvenimo kelionė.

Vos per dvi dienas atsikračiau įpročio vartoti alkoholį ir man tai buvo didžiulis įrodymas, kad ši technika veikia!

Pradėjau taikyti ją santykiams, savijautai, finansams, vidinėms savybėms.

Ir po truputį gyvenimas pradėjo keistis į gerą.

Susitvarkė santykiai su tėvais, dabar galiu su jais draugiškai bendrauti, galiu jiems pasipasakoti, paprašyti patarimo ar tiesiog ramiai kartu praleisti laiką.

Gyvenime nebūčiau patikėjęs, kad taip gali būti!

Metodo pagalba, paleidęs vidines baimes ir kompleksus susiradau merginą… kuri dabar jau tapo mano žmona. Aišku, santykiuose būna visko, tačiau šis metodas padeda į juos vėl grąžinti meilę ir ryšį.

Atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, laimės, meilės sau ir gyvenimui.

Paleidęs negatyvius įsitikinimus susiradau darbą, pakilau pareigose, pradėjau uždirbti daugiau pinigų… Praktiškai visus uždirbtus pinigus investuodavau toliau į save – važinėjau į emocijų paleidimo stovyklas Amerikoje, dalyvavau pas juos įvairiose programose ir kursuose.

Pastebėjęs, kad man patinka taikyti emocijų paleidimo metodą savo gyvenime ir įrodęs pats sau, kaip jisai veikia, prieš kelis metus nutariau sukurti TuTikraiGali.lt projektą, kurti ir vesti emocijų paleidimo programas ir stovyklas, dalintis savo patirtimi. Džiugu, kad tai padeda ir kitiems žmonėms.

Šį metodą naudoju ir taikau savo gyvenime jau beveik 8 metus.

Kažkada skaičiavau, kad per tą laiką vien sėdėdamas ir paleidinėdamas praleidau kiek daugiau nei 10 000 valandų!

Todėl žinau visas emocijų paleidimo technikos taikymo subtilybes siekiant savo tikslų, sprendžiant gyvenimiškus iššūkius ir įgaunant vidinę ramybę.

Ir dabar noriu savo žiniomis, bei šia galinga technika pasidalinti ir su Tavimi!

 

Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas