Atsiliepimai - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Atsiliepimai

ATSILIEPIMAI
„As visa savo gyvenima kovojau su baimemis tarsi su vejo malunais, nuo ju kentejo mano gyvenimo kokybe ir netgi sveikata. Su tuo gyvenau daug metu, bet niekada nepagalvojau, kad AS PATI galiu viska pakeisti, galiu nustoti bijoti. Tai, atrodytu, fantastika... deja - tai realu.

Tiesiog vis dar negaliu patiketi, kad naudodama paleidinejimo metoda, as kasdien vis labiau ir labiau einu savo tikslo (baisiausios baimes mano gyvenime) paleidimo link. As jau keleta dienu nenaudoju jokiu raminanciu, gryzo apetitas, prasviesejo galvoje ir jau nebera stipraus virpulio viduje. Reiskia, metodas veikia!!! Todel kantriai eisiu pilno sios baimes paleidimo link ir jau tikiu ir zinau, jog ateityje as paleisiu visas kitas savo baimes, trukdancias gyventi pilnaverti gyvenima...

Aciu nuodirdus jums Tadai :)“

Loreta
„Meilės kursą dariau savaitę, tai labai stiprus dalykas, gan sunkoka buvo kai ką paleisti, seniai įsisenėjus. Padarius tą kursą, jaučiuosi labiau savim pasitikinti, labiau mylinti save. Į mano gyvenimą atėjo žmogus, apie kurį svajojau. O man jau sakė, nustot rinktis, tokių nebūna. Bet pasirodo būna :)

Dalia, 28m., gydytoja.

Sveikučiai Visi:) Didelis ir Nuoširdus Dėkui Tadai:) Absoliučiai patenkinta ir džiaugiuosi dalyvavusi "Absoliutus Pasitikėjimas Savimi" programoje. Rezultatai stulbinantys.

Pradžioj skaičiau kitu dalyvių atsiliepimus. Kaip šauniai jiems pasikeitė gyvenimas išmokus paleidinėjimo technikos, klausiau ir praleidau toliau..:) Dabar savo patirtimi galiu garantuoti – viską, ką tik nori – turi, kuomet paleidi.

Kuo greičiau paleidi, tuo greičiau turi. Verta pabandyti ką?:) Svarbiausia, išmokus paleidinėti, jums niekuomet nebus nuobodu ar liūdna. Paleidinėti galėsite bet kada, bet kur ir bet kokioje situacijoje, netgi veiksme – bendraujant ar veikiant.

Ačiū Tadui už begalinį rūpestį ir nuolatinę globą. Be to kursai realiai nesibaigia, nes visuomet galime prisijungti prie bendrų paleidinėjimų Antradieniais. Ir dar visko ir daug smagiausiai. Investicija į savo gyvenimą, galiojanti visą gyvenimą. Bučkiai ir gero paleidinėjimo visiems.:)

Oki, plačiau, kaip padėjo paleidinėjimas. Jei trumpai – visi tikslai, kuriuos susidariau pradėjus programą “Absoliutus Pasitikėjimas Savimi” pasiekti arba jau kryptingai ir sėkmingai vyksta.

Paminėsiu stambiausius, visų pirma tik pradėjus, paleidinėjau pinigus tik dėl įdomumo, nes mačiau viename video atsiliepime, kaip vaikinas minėjo, kad jam paleidus pinigus jie netikėtai atėjo ir net visi kursai atsipirko.. aš ramiai į tai žiūrėjau, nes kažkaip nerealiai tai atrodė, bet ir neteisiau, tiesiog paleidau… haha dar to nesuprasdama. Taigi dariau pinigų paleidinėjimą dėl mamos, garsiai, ją mokindama ir pati tuo pačiu paleidinėdama..

Aš jau žinojau, jaučiau, kad gausiu čeki, todėl labai lengvai paleidau.. ir pamiršau. Lygiai sekančią dieną atėjo čekis,- daug anksčiau negu planuota ir keliskart didesnei sumai, negu tikėtasi!! O tai Tau! Pasidarė įdomu..

Toliau, turėjau stiprią kojos kelio traumą ir visai nepaėjau, koja reikėjo tiesiog vilkti. Daktarai nusprendė bus meniskas plyšęs, raištis trūkęs – operacija ir taip toliau.. na, bet dar pasiųsim į Klinikas pas operuojantį gydytoją, kad šis galutinai nuspręstų.

Paleidinėjau toliau… Daviau pritarimo meiles sau ir gydytojams. Ką sau manot, po vienos sesijos tiesiog atsistojau ir abiem kojom parėjau namo!! Nuėjau į klinikas pasidaryti magnetinio rezonanso – niekas netrūkę, niekas neplyšę…

Toliau, turiu alergijas ir intoleranciją maistui ir netgi kvapams… Tai didelis stresas valgyti bet kokį maistą ar gerti bet kokį gėrimą, nes tuomet svoris auga kaip ant mielių… Plius visi kiti nemalonus pojūčiai... Prisipažinsiu, tai paleidinėti buvo sunkiausia.. Ir jau buvau beveik praradus vilti…

Bet vieną dieną pastebėjau, kad sau storėju ir jaučiuosi su tuo gerai:) Pačiai juokinga buvo… Liko kelios dienos iki programos pabaigos, lyg nusivyliau – va šitas tikslas – numesti svorio ir nepasisekė, nuliūdau… bet nenuteisiau ir paleidau.. Ir ką sau manot – po tu keliu dienų -3kg!! haha smagiausiai ką?

Toliau, paleidinėjom su Tadu mano santykius su vaikinais, o kadangi tai nebuvo mano labai stiprus tikslas turėti vaikiną, aš tik norėjau paleisti norą išsiaiškinti tuos santykius – sekančią dieną susipažinau su vaikinu, kuris tip top atitiko mano charakterį, pomėgius ir supratimą…

Ir pabaigai – turėjau tikslą – Būti Laiminga natūraliai lengvai – ir ką sau manot – Smagiausiai – dabar, pasibaigus programai, kuomet nėra Tado, kuris vestu už rankutės ‘step by step’ aš jaučiuosi tvirtai, pasitikiu savimi ir žinau, kad paleidinėti galiu ir tai darau bet kada – einant, bendraujant, veikiant kažką. Ir kuo stipresnė situacija, tuo labiau paleidinėju ir paleidinėju dar ir Dar ir Dar Daugiau...

Aš žinau, kad žinau, kad žinau, jog tai veikia ir mane išvaduos iš bet kokių nedarnių jausmų. Ne rekomenduoju, o tvirtai sakau jums – Smagiausiai – Tai veikia!!!

Lengvo paleidinėjimo draugučiai,
Su Meile Nika…
Rokas36„Sunku kažką trumpai pasakyti apie šį metodą. Norint gauti rezultatus, reikia įdėti savęs. Kiek įdedi tiek ir gauni. Paleidinėju daug, tačiau ir rezultatai atitinkami. Pavardinsiu keletą man pagrindinių.
Paleidinėjant atėjo idėja kaip save realizuoti gyvenime. Įkūriau įmonę, kuri dabar auga ir plečiasi. Sunku žodžiais nupasakoti, kiek šis metodas padėjo pradedant nuo baimių, dvejonių, silpnumo nužudymo iki klijentų ir partnerių pritraukimo, atrodo patys beldžiasi į duris.
Galiu drąsiai teigti, po išmokimo paleidinėti tapau turtingesnis žmogus. Tačiau maloniausia yra tai, kad saugumą imu nebe iš pinigų, o iš savęs.
Natūraliai pradėjau savimi pasitikėti daug stipriau.
Atsipalaidavęs bendrauju su moterimis.
Jaučiu laimę vis intensyviau.
Ačiū.“

Rokas, 36m
Manau į programą "Garantuota Santykių Transformacija" pataikiau neatsitiktinai, kadangi jau kuris laikas vis ieškodavau atsakymo į klausimą, ką ne taip darau gyvenime, kad pats gyvenimas ir tai kas jame vyksta, manęs netenkina.

Ypatingą sunkumą kėlė tarpusavio santykiai su draugu. Nesibaigiančios diskusijos, ieškojimai geresnių būdų bendrauti, sutarti, visa tai jau buvo gerokai pradėję varginti.

Pirmomis dienomis jautėsi ypatingas puikios nuotaikos ir energijos šuolis. Po kokių 3 užsiėmimų pasijautė pokyčiai ir aplinkoje - pagerėjo santykiai su tėvais ir draugu.

Daugelis situacijų pasidarė taip paprastai išsprendžiamos, o sprendimai ateidavo daug lengviau nei iki šiol.


Tačiau, taip pat supratau ir kiek daug laiko skiriame savo kūno, aplinkos priežiūrai ir kaip yra apleistas vidus, kiek mažai meilės ir dėmesio skiriame tam kas nėra mūsų kūnas, mūsų jausmai, mūsų asmenybė...

Dėkoju šios programos sukūrėjui ir pradininkui Lietuvoje Tadui, kad suteikia galimybę pasirūpinti tuo kas žmoguje yra mažiausiai pažįstama ir apčiuopiama, žmogaus esmių esme.

Ši programa labai efektyviai, užtikrintai keičia patį žmogų, aplinką, santykius, padeda išsivaduoti iš ilgus metus sunkinusių gyvenimo prisiminimų, kaltės, nuoskaudų, atveria duris lengvumui, energijai, puikiai nuotaikai ir mėgavimuisi pačiu savimi ir gyvenimu. Manau, kad toliau naudojantis šia technika/programa atsivers dar didesni pokyčiai ir pasiekimai.

Ačiū,
Irma
„Medituojant tapau ramesnis, pradėjau gerai sutarti su tėvais ir artimaisiais, išsigydžiau nugaros ir kitus skausmus, žiūriu į gyvenimą pozityviai, dingo potraukis į alkoholį, pradėjau labiau pasitikėti savimi, bendrauju laisviau, galiu mylėtis daug ilgiau, manau, kad meditacija pakeitė mano gyvenimą, bet reikia su tuo dirbti. Paleidinėjau tikslus ir juos gaudavau, net pats nežinau kaip taip įvykdavo. Dažnai įvyksta „stebuklas“, todėl galiu pasakyti, kad metodas veikia. :) Dėkuj, Tadai :)“

Povilas, 24m
Sveikas, Tadai, na mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai paklausius tavo paleidimų: dingo baimės prieiti prie moterų, nejaučiu pykčio žmonėms, esu pastovios ramybės būsenos, kas mane veda į dvasinę ramybę, mano gyvenimo kokybė pagerėjo 150%, jaučiuosi laimingas kiekvieną dieną, kad galiu, kvėpuoti, matyti, bendrauti su nuostabiais draugais, susipažinti su įdomiais žmonėmis. Veikla kuria užsiimu man atneša laimę. Ačiū!

Nerijus, 25m
Laba diena, Tadai,

Labai dėkoju, kad Tavo dėka aš patekau į šią programą, kurią išklausiau ir kuri man tikrai padėjo ne tik dar labiau pažinti save, bet ir įgyti dar daugiau pasitikėjimo.

Pirmiausiai man labai puikiai sekasi atsikratyti baimės ir pasipriešinimo,tiesiog mėgaujuosi jų paleidinėjimu, bet svarbiausiai tai darau kas diena ir pritaikau tai praktiškai.

Nors gyvenime skaičiau save bailesniu žmogumi, tačiau vis dažniau išgirstu, kad aš esu labai drąsus žmogus. Pvz., daug darbų darbe vis atidėliodavau dienų dienom, šiuo metu atrodo, kas nors nuo manęs nuritino, kokį akmenį, atrodo darbai tie patys, tačiau jie dirbasi labai lengvai.

Taip pat turėjau problemų su stuburu, tačiau paleidęs pasipriešinimą ir baimes aš puikiai be jokios baimės pradėjau lankytis stuburo mokykloje ir ten atlieku įvairius pratimus, apie kuriuos anksčiau net pasvajoti negalėjau ir todėl jaučiuosi puikiai.

Ir dar kuo toliau, tuo labiau jaučiu vidinę ramybę, kuri mane palaiko, bet kokioje situacijoje, kaip sakau esu "subalansuotas".


Džiaugiuosi labai, kad viskas vyksta manyje dabar, net šioje brandoje, kad vėl galiu džiaugtis, kaip mažas vaikas gyvenimu, būti laimingu nepaisant nieko.

Ačiū dar kartą Tau Tadai ir visiems bendraminčiams, kurie skleidžia Meilę visiems ir visur.

Su daug daug Meilės,
Juozas
„Po to kai išbandžiau šią paleidinėjimo techniką, aš įgijau daug daugiau pasitikėjimo savimi siekti iš gyvenimo tai, ko labiausiai noriu. Įgijau drąsos būti savimi ir reikšti save. Aš žinau, kad galiu išlikti stipri kad ir ką gyvenimas yra man paruošęs. Paleidinėjimo technika man suteikė tiek daug džiaugsmo per tokį trumpą laiką!

Vienas paskutinių laimėjimų: paleidau tikslą, kad gaučiau 2000 dolerių ir jie atėjo visai netikėtai!“

Karolina 25m., jogos instruktorė,
Dallas, JAV
Sveikas, Tadai,

Trumpai, galiu pasakyti tiek - tikrai iš "Mylėk Save " programos gavau daugiau, negu tikėjausi - programos tikslas pasiektas - pajutau Meilę Sau nejaučiant jokio anksčiau buvusio pasipriešinimo sau - be jokių anksčiau keltų sąlygų "mylėsiu save, jei..., ,mylėsiu save, kai..." ir pan. Labai dėkui už programą - JI VEIKIA - tik reikia šiek tiek padirbėti...

Savarankiškai tai padaryti manau, kad nepavyktų - programoje viskas "sukramtyta" - lieka nuryti ir atlikti namų darbus.

Neabejodama visiems siūlau išbandyti - o ypač jauniems žmonėms - ilgesnį gyvenimo laikotarpį pragyventumėte meilėje, džiaugsme, santarvėje su savimi ir pasauliu. Nuoširdžiausiai to linkiu visiems.
Ačiūūūūūū labai, Tadai už programą.

Su geriausiais linkėjimais ir meile
Vilma Baliūnė
Šios programos metu visam laikui pakeičiau požiūrį į dalykus, kaip emocijos, baimes, neigiamus jausmus ar įsitikinimus, kitaip tariant Tadas atvėrė man akis...

Dar niekada nebuvo taip gera ir taip lengva džiaugtis gyvenimu, tapau laisvesnis, energingesnis, pagerėjo koncentracija.

Bendravimas su žmonėmis tapo paprastas ir malonus, išnyko baimės,
kurios pasirodo buvo tik iliuzija...

Dabar tvirtai žinau ko noriu iš gyvenimo ir žinau kas mane stabdė visą tai turėti.

Didelis Ačiū!
Irmantas
Petras„Apskritai pirmą kartą dalyvavau seminare - mokymuose per skype. Tai buvo iš ties nuostabu, nes kursuose dalyvavau kartu su drauge, tai namų atmosfera suteikia daug komforto ir atsipalaidavimo, visiškas pasinėrimas į tobulėjimą. Plius viskas vietoje, maistas gėrimai ir t.t. Medituok ir kaifuok kaip sakant.

Patys kursai patiko tuo, kad labai aiškūs, koncentruoti ir paremti beveik vien praktika. Jauti kaip geriau jautiesi, jauti kas tave neramina, jauti, kaip atlaisvėji nuo emocijų, kurios tave varžo. Pamatai, kad per gyvenimą esi priklaupęs begalės sunkaus negatyvo, kuris giliai tūno ir išlenda kai mažiausiai tikiesi. Esu dėkingas Tadui už šiuos PRAKTINIUS kursus, būtent praktinius, nes medituoti skaitydamas neišmoksi tai tikrai. Rekomenduoju visiems.“

Petras, P. 23
„Man labai patiko ir buvo veiksmingi kursai. Internetu medituojant, žymiai lengviau susiderinti laiką. Savoj aplinkoj, paprasčiau susikaupti ir nusiraminti. Esi vienas pats su savim, o vedančiojo balsas, puikiai perduodamas per skypą.

Prieš tai esu bandžius kitas meditacijas, bet kažkaip neužkabindavo. O šis būdas tiko, paprastas, suprantamas:) Dalyvavau kursuose prieš kelis mėnesius. Ir vis dar turiu galimybę kartą per savaitę sudalyvauti bendrose meditacijose. Kas labai svarbu, kad nuolat tave užveda ant kelio, gali patarti, motyvuoti, atsakyti į kylančius klausimus.

Ir šiaip kelis mėnesius jaučiuosi lengviau, viskas klostosi savaime, be didelių pastangų plaukia teigiama linkme. Man tai taip pat ir naujas būdas susidoroti su kylančiomis stresinėmis situacijomis.

Norisi pasidalinti, kad ir kiti šį būdą žinotų ir irgi būtų laimingesni. Ačiū“

Dalia.
„Pagrindinė priežastis dėl ko norėjosi atgauti vidinę ramybę, buvo santykius šeimoje ištikusi krizė. Tad didysis tikslas ir buvo noras išsaugoti šeimą. Man pasisekė, nes tokį pat tikslą turėjo ir mano vyras. Kartu mokėmės paleidinėjimo, kartu dalyvaudavom antradienio seansuose. Mus tai suartino. Šiandien išmokau džiaugtis tuo ką turiu, o ne akcentuoti ko trūksta. Iš esmes gyvenimas liko toks pats :). Bet požiūris apsivertė. Taškas iš kurio dabar žiūriu, visiškai priešingoj pusėj :). Buvau pavargusi nuo "gyvenimo praeitimi", bijojau ateities, jaučiausi lyg eičiau gyvenimo keliu "atbulomis". Šiandien turiu tikslų, turiu svajonių. Išmokau džiaugtis, dėkoti, mylėti. Praeities šešėliai jei ir apsilanko - ne tokie baisūs :). Ačiū.“

Auksė
„Aš manau, kad dalyvavimas "paleisk" webinaruose daro labai teigiamą poveikį mano psichologinei būsenai kažkaip nejučiom, ir tai, kad prie visų gyvenimo rūpesčių išgaliu nepasiduoti depresinėms nuotaikoms - tai ir yra geras rezultatas. Ačiū.“

Marija
Edita„Paleidinėjimo kursai pakeitė mano gyvenimą. Iš pradžių galvojau, kad kursų dėstymo principas - internetu yra labai nepatikimas net baiminausi, kad pervesiu pinigus ir būsiu apgauta, tačiau pasiryžau surizikuoti, nes norėjosi pamėginti kažką naujo savęs tobulinimo sferoje. Išbandžiau tikrai daug metodikų, perskaičiau galybę knygų savirealizacijos tema, tačiau per daugybę laiko akivaizdžių rezultatų nepavyko pasiekti.

Galiu pasakyti, kad esu labai laiminga, kad perlipau savo baimę ir vis gi išdrįsau sudalyvauti. Esu patenkinta 100% tiek rezultatais, kurie beje jau iš karto po pirmos kursų dienos pasijautė, tiek pačio metodo paprastumu, nes jį gali pritaikyti ir daryti kiekvienoje gyvenimo situacijoje ir tam nereikia skirti atskiro laiko. O labiausiai man patiko tai, kad galiu tiesiog niekur iš namų neišeidama, patogiai įsitaisiusi, negaišdama savo brangaus laiko kelionei iki kažkur kur kursai būtų vedami gyvai, dalyvauti ir tobulintis.

Rekomenduoju visiems, kurie trokšta vidinės ramybės, laimingo bei sėkmingo gyvenimo, harmonijos ir puikaus laiko praleidimo. Kaip ir minėjau anksčiau, rezultatas juntamas jau iš karto, tai tiesiog neįtikėtina, kaip yra paprasta tą ramybės būseną pasiekti. O tam, kad įsitikinti geriausia yra tiesiog pabandyti, nedvejoti ir padaryti kažką kitaip savo gyvenime, nes prarasti neįmanoma nieko, galima tik kažką naujo patirti. Juk visada darydamai tą patį ir taip pat, rezultatą irgi gausime tą patį. Linkiu nepasitikėti mano žodžiai, o tiesiog pabandyti.“

Edita Č.
„Visiems, kurie susidomėjote paleidinėjimu. Ypač jauniems studentams šis metodas labai pravartus. Aš jau močiutė ir mes tokių metodų kaip atsikratyti baimės, streso, nežinojome. O kaip tai būtų pravertę prieš egzaminus.

Nors esu žymiai vyresnė, bet su didele pagarba rekomenduoju Tadą, kuris nuoširdžiai ir ramiai išmokė paleidinėjimo metodo.

Dabar visą laiką juo pasinaudoju tik pradėjus skaudėti galvai, ar išsiplieskus pykčio ar kitai emocijai.

Ankščiau analgetikai vaistai būdavo mano palydovas visur, o dabar iš viso jų neturiu.

Mano patarimas būtų kitiems mokymo metu nesiblaškykite, atsipalaiduokite ir stebėkite savo kūną kas vyksta. Sėkmes,“

Monika.
Dalyte„Sveiki, mano lengvesnė ramesnė, minčių nebeslegiama galva pati kalba už save:) Kaip ir ant galo sakėte nežinau ar čia tikėti ar ne, kiek tai ilgai ir kaip veiksminga, todėl patikrinsiu. Bet Jūs labai įkvepiantis žmogus. Prisipažinsiu atvirai, pradžioje pamačius Jūsų jauną veidą (bent taip atrodo), skeptiškai pagalvojau, kad nieko čia gali ir nebūti. Bet aš buvau apsisprendus. Ir Jūsų užtikrintas tonas toliau neleido abejoti. O vis mane užpūstanti ramybė irgi leido patikėti.

Man šis metodas pasirodė priimtinas ir suprantamas. Leisiu sau tęsti šias meditacijas.

Ačiū Jums už labai prasmingai praleistą sekmadienį! Tęskite, nesustokite.“

Dalia
„Sveiki,
1. Ar mokymai internetu yra patikimi?
Taip, tikrai patikimi ir išlaikomas privatumas.

2. Kokie įspūdžiai?
Labai patinka praktikos, pasiekiama vidinė ramybė, atsipalaidavimas, to pasekoje daugelis problemų ar svarbių klausimų pasidaro aiškūs ir lengvi. Puiku, kad galima praktikuoti per skype savo namų aplinkoje lengviau galima pasiekti rezultatą, nes jautiesi jaukiai ir nepažeidžiamas tavo privatumas, gali lengviau ir efektyviau susiplanuoti laiką, nelieka įtampos, kad kažko nespėsi, kaip savo sienos labiau padeda praktikoje medituojant.

3. Ar mokymai internetu bei pats metodas yra veiksmingas?
Tikrai veiksmingi. Po kiek laiko, ypač kartojant meditacijas, matosi ir jaučiasi teigiamos reakcijos iš aplinkos, žmonių. Vidinė ramybė ir lengvumas padeda bendravime kasdiena, jautiesi pats labiau pasitikintis savimi ir aplinka, vidinė ramybė ir teigiamumas kitų žmonių bei situacijų aplinkai teigiamai veikia patį tave.

4. Kaip tai man padeda?
Padeda eiti per gyvenimą lengvu žingsniu, ramiai, padidėja vidinis laimės pojūtis.“
 
Vytautė
„Labas, Tadai. Metodas veikia, kuo daugiau jį naudoju, tuo daugiau jaučiuosi laiminga be priežasties, nuostabu!!! Supratau ką reiškia pasakymas, kad ne daiktai perka laimę, bet laimė perka daiktus, esu labiau pasitikinti savimi ir esu linksmesnė, lengviau bendrauju. Ačiū“

Simona 30m„Labai džiaugiuosi, kad nutariau užsirašyti į šiuos kursus. Tai ką išmokau taikau visur ir tai taip paprasta ir tikrai veikia!!! Dingo susvetimėjimas santykiuose su vaikais ir vyru, gyvenimo beprasmybę pakeitė vis dažnesnė šypsena veide, meilės jausmas sau ir aplinkai. Net dabar rašau su šypsena veide :) Ir finansinė padėtis pradeda gerėti. Neveltui kursai vadinasi „Iš norėjimo į turėjimą“, nes tai tikrai buvo šuolis iš norėjimo į turėjimą visomis prasmėmis, niekaip negaliu atsidžiaugti vidine pilnatve, kurią jaučiu kone nuolatos. “

Dalia K., 38m
„Darbe pradėjau užtikrinčiau save reikšti, tapau kūrybingesnė, sugalvoju daugiau idėjų, mažiau dvejoju, kai reikia galiu apginti savo nuomonę, turiu žymiai daugiau energijos.“

Zita 32m., vadybininkė


„Paprastumas ir efektyvumas mane tiesiog stebina. Pagaliau tapau stiprus iš vidaus, nebereikia maivytis, apsimetinėti, vaidinti ar slėptis. Galiu drąsiai teikti, pasitikėjimo savimi kurso dėka tapau stiprus ir ta stiprybė atsispindi mano veiksmuose, mąstyme ir sprendimuose. Manau, kiekvienas turėtų tai išbandyti, nes atkris labai daug nereikalingų rūpesčių, dvejonių, kompleksų. Rekomenduoju.“

Paulius 32m., inžinierius
„Nuo vaikystės buvau pilnas daugybės baimių ir norų, kuriuos tos baimės slopino. Man šis kursas pakeitė gyvenimą ir davė galimybę spręsti problemas žiūrint į jas kitu kampu. Tai veikia! Esu labiau atsipalaidavęs, lengviau bendrauju, esu linksmesnis, laiką pradėjau leisti prasmingiau, mažiau konfliktų šeimoje.“

Juozas, 42m., vairuotojas„Tapau kūrybingesnė, laisvesnė, drąsesnė, ramesnė, turiu daug daugiau energijos, nebeturiu nereikalingų kompleksų, daugiau šypsausi, kitiems atrodau pasikeitusi į gerąją pusę ir susilaukiu daugiau komplimentų! :)“

Agnė 35m., vadovė
„Pesimistiskai ziurejau i si kurini, taciau viduje vis tiek kazkas ragino isigyti ir pabandyti. Pabandzius pirma metodo buda is karto pajutau poveiki. Atsikraciau baimes kalbeti pries auditorija! Pagalvojau, jeigu pradzia tokia, tai kas bus veliau?? O dabar kuo daugiau paleidineju tuo daugiau meiles jauciu.“

Rita, 28Janina„Noriu dar kartą padėkoti už įrašus, tikrai paleidinėjimas - jėga. Baimė skambinti žmonėms dar yra, bet ties tuo dirbu :)) Šiandien sudariau 4 draudimo sutartį! Buvo keli momentai, atrodo iš fantastikos sferos - pagalvojus apie žmogų, paleidžiu savo nepritarimą jam, duodu pritarimo, meilės, žiūrėk, tas žmogus pats skambina arba aš paskambinu, jis sako ką tik apie jus galvojau ir t.t. Pasidariau ramesnė, manau, per savaitę tai yra labai daug!“
Janina, 36m, draudimo agentė


Ilona„Manau gyvenimas tikrai pasikeitė - paleidinėjimas man padėjo rasti darbą, kuris yra labai prie širdies, atradau daug naujų užsiėmimų, tad laisvą laiką praleidžiu su malonumu, esu tikrai ramesnė ir išmintingesnė.“

Ivona, V. 34m
Dovilė„Man smagiausias yra meilės pratimas :)“

Dovilė 52m.


Paule30„Manau pagrindinis laimėjimas - dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį.“

Paulė M.,30m, konsultantė
„Kas kartą darant šį kursą protas nutyla, atsipalaiduoju, dingsta visos įtampos, susitvarko santykiai su aplinkiniais, žmonės mėgsta mane labiau, bėdos sprendžiasi paprasčiau ir greičiau, ir dar milijonas kitų pliusų. Visi tavo kursai yra geri, bet meilės kursas mano mėgstamiausias! Ačiū!“

Jūratė, vadybininkė„Daug ką bandžiau, bet pakolkas šis kursas buvo geriausia, kas leido praktiškai tapti pasitikinčiu savimi, kūrybingesniu ir energingesniu, man labai patinka, kad čia yra daug praktinio darbo, kurio dėka iš karto jaučiu rezultatus. Ačiū.“

Algimantas 35m., vadybininkas


„Pagerėjo santykiai su žmona, tapau labiau pasitikintis savimi, įdomesnis, kūrybingesnis ir linksmesnis žmogus.“

Vaidas 35m.

Stiliste„Nuo vaikystės turėjau alerginį dermatitą. Paleidinėju kasdien, pasigirsiu - tikėjimas tuo tik sustiprėjo, o ir alergija beveik dingo, tokios švarios odos neturėjau jau senai. Ir dar -nuo išmokimo paleidinėti neskaudėjo galvos nei karto, matyt, ten neliko neigiamų minčių... Ačiū.“

Vaida, 27m, stilistė„Net neįsivaizdavau kokią įtaką mano gyvenimui daro baimės. Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau pabandyti šį baimių kursą. Vietoj savo baimių dabar turiu daug energijos, esu tiesiog laimingas, drąsiai darau tai ko nebūčiau ankščiau galėjęs.“

Tomas 26m., brokeris


Sima„Aš buvau labai nepasitikinti savimi, todėl pagrindinis metodo pirkimo tikslas buvo tapti pasitkinčia savimi. Teisybę pasakius dar yra kur tobulėti, tačiau paleidinėjimas stipriai padeda judėti norima kryptimi, o ir jaučiuosi turinti žymiai daugiau energijos. Net aplinkiniai pastebi pokyčius manyje :)“

Sima, 31m.Rima„Tapau lankstensė asmenybė. Taip pat tapau viduje ramesnė, pradėjau teigiamai priimti kitus žmones ir situacijos.“

Rima, 54m, buhalterė
 


„Šio kurso dėka supratau, kas yra tikra meilė sau ir kaip ji įtakoja mano gyvenimą. Visiems patariu kuo stipriau save mylėti!!“

Nijolė 34m., redaktorėMarius„Man tai buvo atsakymas į dauguma klausimų. Labai paprasta technika. Reikėjo truputį laiko, kad priprasti ją naudoti, bet kaiippp geeeraaa kas kartą paleidus!!!“

Marius, 32m

„Nuo mažens savęs nemėgau: savo veido bruožų, kūno proporcijų, o ypač savo gebėjimo bendrauti su kitais. Taip, turėjau daug kompleksų. Po šio kurso viskas pasikeitė, pradėjau jausti sau vis daugiau meilės, pradėjau mėgti save tokią kokia esu. Kuo daugiau myliu save tokią kokia esu, tuo stipriau patinku aplinkiniams! Ačiū, Tadai, tau labai.“

Kristina 29m., mokytoja


„Įsigijau asmeninės galios kursą, nes trūko pasitikėjimo savimi bendraujant su moterimis. Šiuo metu situacija yra pasikeitusi labai stipriai – kurso dėka esu vis labiau atsipalaidavęs naujose situacijose, esu savimi ir man svarbiausia jaučiu didesnį moterų susidomėjimą, tapau sėkmingesnis su jomis! Ačiū.“

Kęstas 20m., studentas„Baimėje buvau, kaip musė voro tinkle. Kurso pagalba sugebėjau išsivynioti, suplėšyti ir užmiršti tą vargą – dabar turiu daug mažiau baimių ir žinau kaip jų veiksmingai atsikratyti.“

Jolita 29m., pardavėja
„Daugiau šypsausi, jaučiuosi laimingesnė, supratau kas yra meilė ir kur ji yra. Labai paprastas metodas, esu patenkinta, kad visai netyčia jį atradau.“

Augustė 30m., renginių organizatorė