Laimės termostatas - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Laimės termostatas

LAIMĖS TERMOSTATAS

 

Yra atlikta daugybė tyrinėjimų visame pasaulyje ir gauti tvirti ir patikimi įrodymai „Laimės termostato“ tema – kaip mūsų laimės būsena priklauso nuo tam tikrų aplinkybių. Tai įdomu…

Laimės termostatasDauguma loterijų laimėtojų turėjo tendenciją po tam tikro laiko grįžti į tą laimės lygį, kuriame buvo prieš laimėjimą. Kai kurie milijonus laimėję žmonės tą laimėjimo dieną įvardino kaip pačią blogiausią savo gyvenime, tačiau šiame straipsnyje apie tai nekalbėsim.

Tarkim yra laimės skalė nuo vieno iki dešimties. Tarkim žmogaus laimė prieš laimėjimą toje skalėje siekė penkis.

Tyrinėtojai pažymėjo, kad laimėjus loterijoje, jo laimės rodiklis, savaime suprantama, gerokai pakilo – iki devynių, dešimties, ar net dvylikos.Tačiau per laiko tarpą nuo poros mėnesių iki metų beveik visų laimėtojų laimės lygis grįžo į pradinę padėtį, koks buvo prieš laimėjimą.

Buvo atlikti tokie patys tyrimai su avarijų, sveikatos ir didelių nelaimių aukomis, ir pastebėta ta pati tendencija. Žinoma, po įvykio jų laimės rodiklis buvo kritęs, tačiau per laikotarpį nuo poros mėnesių iki metų jie grįžo į pradinę laimės būseną, kurioje buvo ir prieš incidentą.

Ką mums tai pasako?

O gi tai, kad mes esame laimingi tiek, kiek mūsų protas leidžia mums tokiais būti. Ši išvada neapsiriboja vien laime, kurią jaučiame, ji taip pat taikoma ir pasauliui kuris mus supa.

Pavyzdžiui, loterijos laimėtojai… Trečdalis jų bankrutavo per penkerius metus, 20% yra išsiskyrę, ir t.t.

Reikia suprasti, kad laimės ir pasitenkinimo rodiklis gali būti įtakojamas didžiausių pasisekimų, arba didžiausių nesėkmių, ir jis pakils didžiausios laimės ar nelaimės skale, kad ir kas tai bebūtų, tačiau dauguma iš mūsų grįšime į pradinį pasitenkinimo lygį, kokiame buvome prieš tai.

Tai įrodo, kad laimė yra vidinis paveiksliukas, ir tai yra labai svarbi žinia.

Su paleidinėjimu mes galime pakelti „Laimės termostato“ ribą, mes galime sąmoningai pakeisti vidinį laimės paveiksliuką. Nesvarbu, kad ir kas blogo ar siaubingo nutiktų, mes galime lengvai grįžti atgal į laimę. Galų gale, kiek laiko liūdėsime, tai irgi tik apsisprendimas.

Paleidinėjant įvykiai tiesiog neliūdina tavęs tiek, kiek įprastai, o jei taip nutinka, tu turi įrankius grąžinti save į pradinę laimę ir netgi geriau.

Svarbiausia yra nustatyti savojo termostato padėtį ir paleidinėjant kilti aukštyn. Su nedidele praktika gali išmokti paleisti bet kokį jausmą, tendenciją ir taip save pernešti į visai naują lygį – visada.

Tokiu būdu Tu kontroliuosi savo laimę tiesiogiai.

Galiu pasiūlyti fantastišką pratimą, kurį darau kiekvieną rytą – paleidinėju – „Aš leidžiu sau būti 100% laimingu, nepaisant nieko“. Jei galiu aš, gali ir Tu!

 

Tadas Rakauskas
www.TuTikraiGali.lt

 

Agnės atsiliepimas apie paleidinėjimo audio įrašus:

Tapau kūrybingesnė, laisvesnė, drąsesnė, ramesnė, turiu daug daugiau energijos, nebeturiu nereikalingų kompleksų, daugiau šypsausi, kitiems atrodau pasikeitusi į gerąją pusę ir susilaukiu daugiau komplimentų! 🙂

Agnė 35m., vadovė

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *