3 proto aspektai - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

3 proto aspektai

3 PROTO ASPEKTAI

 

Kiek daug skirtingų žmonių, ir kaip skirtingai visi esame teisūs. Vienas yra linksmas, kitas turi gerą atmintį, trečias moka gražiai piešti, o ketvirtas, atrodo, nieko nesugeba ir viskas krenta jam iš rankų.

Turbūt visi sutiksime, kad ir kokias savybes turime, jos visos įtakojamos mūsų mąstymo. Taigi, kaip veikia protas? Protas turi tris aspektus.

3 proto aspektaiPirmasis yra jutimo. Sugebame jausti šaltį, karštį ir t.t. Žmonės ir gyvūnai turi šį aspektą.

Antrasis yra įrašinėjimo ir atminties aspektas. Protas įrašo įvykius ir primena mums juos, nesvarbu, norime to ar ne. Jeigu pagalvosi, kaip tapti sėkmingu, protas iš karto tau pateiks viską, kokius įsitikinimus turi šia tema ir tai atrodys šventa tiesa. Veikiame automatizuotai, net nesusimąstydami. Esi toks, kokią informaciją turi įsirašęs apie save.

Jeigu mažą drambliuką pririštume prie medžio taip, kad negalėtų pabėgti, tai užaugęs, sverdamas aštuonias tonas, ir būdamas pririštas prie šakos, jis net nebandytų bėgti, nes nuo mažens turi įsitikinimą, kad tai yra neįmanoma padaryti. Skamba absurdiškai, bet taip jau yra.

O kas pasakė, kad taip turi būti ir žmonėms ?

Tai mus atveda prie trečiojo, svarbiausio ir reikšmingiausio, aspekto – sugebėjimo vertinti situaciją, diskriminuoti. Šio aspekto neturi gyvūnai, jį turi tik žmonės. Tai naudodami galime trinti iš savęs viską, ką antruoju aspektu įsirašėm. Atsikratyti įpročių, automatizuoto veikimo.

Tada atgauname savo pasirinkimo galią, pasirinkimą į laimę, sėkmę, svajones. Pagalvok, koks gyvenimas būtų, jei kas rytą atsikeltum energingas, su gera nuotaika ir žinojimu, kad esi vertas visko, ko užsigeidi. Tik tau pačiam spręsti, kada pasinaudosi šiuo trečiuoju – proto – aspektu.

 

Tadas Rakauskas
www.TuTikraiGali.lt

 

Kęsto atsiliepimas apie paleidinėjimo audio įrašus:

Įsigijau asmeninės galios kursą, nes trūko pasitikėjimo savimi bendraujant su moterimis. Šiuo metu situacija yra pasikeitusi labai stipriai – kurso dėka esu vis labiau atsipalaidavęs naujose situacijose, esu savimi ir man svarbiausia jaučiu didesnį moterų susidomėjimą, tapau sėkmingesnis su jomis! Ačiū.

Kęstas 20m., studentas

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *