Santykiai, bendravimas - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Santykiai, bendravimas

SANTYKIAI, BENDRAVIMAS

 

Prieš trejus metus daug laiko praleisdavau bandydamas išsiaiškinti, ką su savimi padaryti, kad turėčiau jei ne idealius, tai bent taikius santykius su šeimos nariais, draugais, mylimaisiais.Santykiai, bendravimasSantykius, kuriuose nėra pykčių, baimių, paslapčių, viskas sprendžiama taikiai ir linksmai.

Buvau net girdėjęs, kad neįmanoma taip gyventi, be emocinių pakilimų bei nusileidimų. Pats neįsivaizdavau, kad galima kaip nors kitaip; dažnai šeimoje persekioję pykčiai, bendros kalbos su aplinkiniais neradimas, nesusikalbėjimas su priešinga lytimi, buvo kasdienybė.Paleidinėjimo filosofija teigia, jog įmanomi idealūs santykiai šeimoje, su draugais, bendradarbiais, ir įdomiausia, kad įmanoma susirasti, ne tik išore bet ir vidumi, svajonių partnerį. Sakysite nesąmonė, netiesa! Aš mąsčiau taip pat, tačiau vietoje to, kad nurašyčiau tai nepabandęs, nutariau patikrinti. Rezultatais gerokai nustebau, teko pripažinti, kad klydau – įmanoma viskas be išimčių, kaip ir idealūs santykiai.

Viskas veikia paprastai. Ir visur tinka tas pats principas. Atsakymas – meilė. Mūsų protai veikia kaip radijo siųstuvas ir imtuvas. Jeigu apie kažką galvojame negražiai, kitas žmogus pasąmoningai, net nesuprasdamas, tai jaučia, ir automatiškai nori bėgti, kaip kiškis nuo vilko.

Taip pat veikia ir su gerom mintim, tačiau atvirkščiai, šalia tokio žmogaus jausimės saugūs ir laimingi, net nesuprasdami kodėl. Gauname tik tai ką duodame. Todėl paleisti negatyvą yra tikrai nuostabi idėja.

Jeigu nerimauji ar pyksti, šiuo virusu užkrėsi ir šalia savęs esančius žmones. Jeigu jauties gerai, tada ir kiti žmonės užsikrės gera nuotaika, jausis pakylėtai. Pastudijuok savo gyvenimą, juk šis principas veikė visada, nesvarbu, žinojai tai ar ne. Pasikartosiu, gauname tik tai, ką duodame. Meilę įmanoma gauti tik jei patys mylime. Jei pykstame, atgal gausime tik pyktį.

Jei į pyktį, ar kokį kitą negatyvą, atsakome tuo pačiu, reaguojame, tada prarandame savo galią ir jaučiamės blogai, o kai į visa tai atsakome su meile – liekame nepaliesti. Meilė greitai užgesina bet kokį nesusipratimą.

Kaip su meile nugalėti be kovos? Paprastai. Leisti kitam turėti tai, ką jis nori turėti, leisti būti tokiu, koks yra ir nebandyti pakeisti. Nustoti kontroliuoti. Nesvarbu, jei tai ir neatitinka tavųjų interesų, jei mylim, juk norim, kad jis ar ji būtų laimingi.

Paleidę negatyvius jausmus, būname harmonijoje, ir tada įvyksta stebuklas, viskas kažkokiu būdu susidėlioja paprastai lengvai, viskas išsisprendžia, ir išsisprendžia ne bet kaip, o tavo naudai, nes su meile pralaimėti tiesiog neįmanoma.

Štai Jums paprasta formulė, kuri gali padėti susidraugauti darbe su bosu, ir pagerinti santykius su antrąja puse, užgesinti audras šeimoje, ar netgi gauti iš kito tai, ko nori tu.

Visi norime tik vieno – meilės. Todėl reikia ją tiesiog siųsti žmogui su kuriuo nesutari. Pabandyk – patiks! Tu ant manęs pyksti? – O aš tave myliu, myliu, myliu. Tu manęs nesupranti? – O aš tave myliu, myliu, myliu. Aš tau nepatinku? – O aš tave myliu, myliu, myliu…

Pagalvok, kam reikia gadinti santykius ir ieškoti teisybės ten, kur jos net nėra, tuo labiau, kai viskas priklauso tik nuo tavęs. Siūlau niekada nepamiršti, kad laimingiausi būname tik mylėdami, todėl palinkėsiu daryti tai dėl savęs, kad vėliau nereiktų gailėtis.

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

 

Jūratės atsiliepimas naudojant paleidinėjimo audio įrašus: 

Visi tavo kursai yra geri, bet meilės kursas mano mėgstamiausias! Kas kartą darant šį kursą protas nutyla, atsipalaiduoja nervų sistema, dingsta visos įtampos, susitvarko santykiai su aplinkiniais, žmonės mėgsta mane labiau, bėdos sprendžiasi paprasčiau ir greičiau, ir dar milijonas kitų pliusų. Ačiū!

Jūratė 27m., vadybininkė

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *