Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Audio mokymų programa: „Iš norėjimo į turėjimą“


EMOCIJŲ PALEIDIMO TECHNIKOS PROGRAMA:
„IŠ NORĖJIMO Į TURĖJIMĄ“,
KURIOS DĖKA GALI IŠSPRĘSTI ASMENINIŲ TIKSLŲ, SANTYKIŲ, SVEIKATOS, VIDINĖS RAMYBĖS, FINANSINES, SĄMONINGUMO PROBLEMASKas pasikeistų Tavo gyvenime, jeigu nebeturėtum problemų ir pradėtum gyventi tokį gyvenimą, kokio nori?

Ar norėtum visada jaustis laimingas?

Ar norėtum visada turėti pakankamai pinigų?

Ar norėtum atsikratyti savo baimių?


Jeigu į visus klausimus atsakei „Taip“, tai ši technika kaip tik Tau!ŠIOS TECHNIKOS PAGALBA:
• Neteksi kompleksų ir išmoksi mylėti save;
• Nustosi liūdėti ir išmoksi mėgautis gyvenimu;
• Išspręsi finansines problemas ir sužinosi, kaip pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą;
• Dings energijos trūkumas ir tapsi daug energingesnis;
• Harmonizuosi santykius su šeimos nariais ir aplinkiniais;
• Atsikratysi anksčiau slėgusių jausmų – baimės, pykčio, nerimo, susirūpinimo;
• Išmoksi paleisti skausmingus praeities santykių prisiminimus;
• Pradėsi labiau pasitikėti savimi;
• Jausiesi ramus ir atsipalaidavęs situacijose, kurios anksčiau keldavo didžiulį stresą;
• Pasitaisys Tavo sveikata;
• Atrasi vidinę ir proto ramybę;

ŠALUTINIAI TECHNIKOS EFEKTAI
• Natūraliai ištirps pasipriešinimas;
• Atsikratysi nepasitikėjimo savimi;
• Išnyks dvejonės;
• Baimė, pyktis ir kiti negatyvūs jausmai atrodys kaip kažkas senai pamiršto;
• Svarbiausia, kad išmoksi kontroliuoti savo gyvenimą!
ATSILIEPIMAS
Paule30

„Manau pagrindinis laimėjimas - dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį.“

Paulė M.,30m, konsultantė


KAS SUDARO ŠIĄ PROGRAMĄ?
Programos technikos nereikalauja jokios papildomos įsitikinimų sistemos ar naujos filosofijos. Tai nėra naujų gyvenimo taisyklių paketas, pagal kurį turi gyventi. Tai yra PRAKTINIS metodas, kurį lengva naudoti ir taikyti, kad pasiektum tai ko Tu nori.

Išmoksi lengvai atpažinti ir eliminuoti negatyvius jausmus, prielaidas ir įpročius. Sistemos pagalba išmoksi susikurti ir pasiekti savo tikslus.

Mes esame įpratę slėpti jausmus savo viduje. Tai primena kompiuterį, kuris turi virusą. Pašalinus virusą, kompiuteris pradeda veikti tobulai. Sistemos pagalba išmoksite pašalinti negatyvius jausmus, kurie ir trukdo judėti toliau!


IŠ KO SUDARYTA SISTEMA?
Šį audio kursą sudaro pratybų sąsiuvinis ir 26 garso įrašai (mp3 formatu), kuriuose pateikiamos praktinės medžiagos. 80% šio kurso turinio sudaro praktiniai mokymai, kuriuose yra apžvelgiamas visos Tavo gyvenimo sferos:

Sveikata;
Santykiai;
Finansai;
Asmeniniai tikslai;
Vidinė ramybė;
Sąmoningumas;

Šių įrašų gali klausytis visur ir tiek kartų, kiek jauti, kad Tau reikia!

Pagrindinis tikslas - stulbinantys rezultatai!

P.S. DOVANA!!! Iki Gruodžio 8 dienos, įsigijusiems baziniams paleidimo įrašus "Iš norėjimo į turėjimą" PADOVANOSIU asmeninę konsultaciją! Tai 55 eurų vertės dovana! Čia visas laikas bus skirtas tik Tau. Kalbėsime Tau svarbiomis temomis, padėsiu paleisti, atsakysiu į kylančius klausimus! Tai yra palaikymas, kuris pagreitins norimų tikslų pasiekimą ir pagilins metodo naudojimąsi. Kilus bet kokiam klausimui, susijusiam su metodo taikymu, visada kreipkis į mane.

Tadas Rakauskas


15 DIENŲ GARANTIJA?
Baziniams paleidimo audio įrašams "Iš norėjimo į turėjimą" suteikiama 15 dienų garantija! Jeigu dėl kokių nors priežasčių ar visai be priežasčių per 15 dienų po įsigijimo, norėsi susigrąžinti pinigus, parašyk man žinutę ir grąžinsiu visus pinigus. Neklausiu jokių klausimų. Mes dirbame su žmonėmis norėdami patenkinti jų lūkesčius, kitaip grąžiname pinigus.


ĮSIGYK TAI JAU DABAR!
Investicija į save:

Audio programa „Iš norėjimo į turėjimą“ - 72 eurai. Iki Lapkričio 8 dienos., įsigijusiems bazinius paleidimo įrašus PADOVANOSIU asmeninę konsultaciją! Tai 55 eurų vertės dovana!


Apmokėjimas už mokymo programą „Iš norėjimo į turėjimą“ vykdomas bankiniu pavedimu* pagal šiuos rekvizitus:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - Tavo el. paštas, telefono nr ir miestas, kuriame gyveni.

Susisieksiu elektroniniu paštu, gavęs apmokėjimą ir parodysiu kaip atsisiųsti programą ir pradėti ja naudotis.
*Yra galimybė atsiskaityti per PayPal mokėjimo sistemą.ATSILIEPIMAS
Stiliste

„Nuo vaikystės turėjau alerginį dermatitą. Paleidinėju kasdien, pasigirsiu - tikėjimas tuo tik sustiprėjo, o ir alergija beveik dingo, tokios švarios odos neturėjau jau senai. Ir dar -nuo išmokimo paleidinėti neskaudėjo galvos nei karto, matyt, ten neliko neigiamų minčių... Ačiū.“


ATSILIEPIMAS
Ilona

„Manau gyvenimas tikrai pasikeitė - paleidinėjimas man padėjo rasti darbą, kuris yra labai prie širdies, atradau daug naujų užsiėmimų, tad laisvą laiką praleidžiu su malonumu, esu tikrai ramesnė ir išmintingesnė.“

Ivona, V. 34mATSILIEPIMAS
Rokas36

„Sunku kažką trumpai pasakyti apie šį metodą. Norint gauti rezultatus, reikia įdėti savęs. Kiek įdedi tiek ir gauni. Paleidinėju daug, tačiau ir rezultatai atitinkami. Pavardinsiu keletą man pagrindinių.
Paleidinėjant atėjo idėja kaip save realizuoti gyvenime. Įkūriau įmonę, kuri dabar auga ir plečiasi. Sunku žodžiais nupasakoti, kiek šis metodas padėjo pradedant nuo baimių, dvejonių, silpnumo nužudymo iki klijentų ir partnerių pritraukimo, atrodo patys beldžiasi į duris.
Galiu drąsiai teigti, po išmokimo paleidinėti tapau turtingesnis žmogus. Tačiau maloniausia yra tai, kad saugumą imu nebe iš pinigų, o iš savęs.
Natūraliai pradėjau savimi pasitikėti daug stipriau.
Atsipalaidavęs bendrauju su moterimis.
Jaučiu laimę vis intensyviau.
Ačiū.“

Rokas, 36mATSILIEPIMAS
Rima

„Tapau lankstensė asmenybė. Taip pat tapau viduje ramesnė, pradėjau teigiamai priimti kitus žmones ir situacijos.“

Rima, 54m, buhalterė

 

ATSILIEPIMAS
Sima

„Aš buvau labai nepasitikinti savimi, todėl pagrindinis metodo pirkimo tikslas buvo tapti pasitkinčia savimi. Teisybę pasakius dar yra kur tobulėti, tačiau paleidinėjimas stipriai padeda judėti norima kryptimi, o ir jaučiuosi turinti žymiai daugiau energijos. Net aplinkiniai pastebi pokyčius manyje :)“

Sima, 31m.ATSILIEPIMAS
Dovilė

„Man smagiausias yra meilės pratimas :)“

Dovilė 52m.


ATSILIEPIMAS
Janina

„Noriu dar kartą padėkoti už įrašus, tikrai paleidinėjimas - jėga. Baimė skambinti žmonėms dar yra, bet ties tuo dirbu :)) Šiandien sudariau 4 draudimo sutartį! Buvo keli momentai, atrodo iš fantastikos sferos - pagalvojus apie žmogų, paleidžiu savo nepritarimą jam, duodu pritarimo, meilės, žiūrėk, tas žmogus pats skambina arba aš paskambinu, jis sako ką tik apie jus galvojau ir t.t. Pasidariau ramesnė, manau, per savaitę tai yra labai daug!“
Janina, 36m, draudimo agentė