Kokios Tavo Laimės Taisyklės? - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kokios Tavo Laimės Taisyklės?

KOKIOS TAVO LAIMĖS TAISYKLĖS?

 

Kokios tavo laimės taisyklės?Kaip būti laimingu nepaisant nieko? Tai priklauso nuo mūsų vidinių laimės taisyklių. Skamba kažkaip oficialiai, tačiau yra labai paprasta.

Vaikystėje, žiūrėdami į aplinką mes išmokome, kas yra laimė ir kada galime leisti sau ją jausti – susikūrėme taisykles. Deja, dažnai jos mums nėra palankios.

Todėl, ar žinai savo laimės taisykles?

Tas taisykles galima atpažinti paklausus savęs, „Ko man reikia, kad būčiau laimingas?“

Galbūt, jautiesi laimingas, kai tave apkabina, myli, bučiuoja ir vertina? Ar tada, kai turi daug pinigų? O gal, kai vairuoji gerą automobilį? O gal, kai esi su gerais draugais? Kas iš tiesų turi įvykti, kad būtų gera?

Atsakymas yra toks: Kaip sugalvosime, taip ir bus!

Ar milijonas tave padarys laimingą? Ne. Tai tik tavo taisyklė, kuri sako: „Kai pasieksiu šią sumą, tada leisiu sau būti laimingas.“

Kai nusprendžiame jaustis gerai, tada smegenys leidžia mūsų kūnui jausti laimę. Jeigu mūsų taisyklės mums leis tik kartais jausti laimę, mes nepajusime jokio gyvenimo malonumo, nes tik kartais jausimės gerai.

O laimės, meilės ir vidinės ramybės mes sąmoningai arba pasąmoningai siekiame nuolatos, todėl išmokime imti tai iš savo vidaus ir būti visada laimingi nepaisant nieko.

Kartais gali atrodyti, kad jeigu neberišime laimės prie išorės ir imsime ją iš savo vidaus, tada mes gyvenime nieko nebesieksime ir nebedarysime. Tai netiesa!

Išmokę būti laimingais nepaisant nieko, mes turėsime tylesnį protą, jausime daugiau meilės, atsipalaidavimo, turėsime stipresnį ryšį su savimi ir geriau suprasime save, būsime drąsesni, energingesni, greičiau pasieksime savo tikslus ir jausimės gerai.

Sakyčiau tokia situacija skamba tikrai viliojančiai.

O jeigu bandome rišti laimę prie aplinkos, tada didžiąją laiko dalį neturėsime nuotaikos, jausime nepasitenkinimą, nesutarsime su savo artimaisiais ir draugais, ir nesuprasime patys savęs. Mums to nereikia!

Leiskime sau būti laimingais vien dėl to, kad esame gyvi, kad atsikėlėme šiandien ryte, kad turime internetą, galime skaityti, leiskime sau būti laimingais kelionėje į savo tikslus ir svajones – būkime laimingi dėl paprastų ir savaime suprantamų dalykų ir pastebėsi, kaip viskas bus daug paprasčiau, ir lengviau!

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *