Kaip Išgirsti Savo Intuiciją Ir Gauti Teisingus Atsakymus? - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kaip Išgirsti Savo Intuiciją Ir Gauti Teisingus Atsakymus?

KAIP IŠGIRSTI SAVO INTUICIJĄ IR GAUTI TEISINGUS ATSAKYMUS?

 

Kaip išgirsti savo intuiciją ir gauti atsakymusGreičiausiai esi ne kartą girdėjęs, kad mūsų intuicija visada mums gali padėti pasiekti savo tikslus, išspręsti iššūkius, parodyti geriausią kryptį ir duoti teisingiausią mums tame momente atsakymą.

Intuicija – tai vidinis balsas, kuris kyla viduje be didelio galvojimo ir atsiranda tarsi savaime. Kartu su ja dažniausiai neateina jokie pateisinimai ar kitokie racionalūs apmąstymai.

Daugybė, pavyzdžiui, santykių, savo pašaukimo atradimo ar geros savijautos konsultantų ir netgi sėkmingų verslininkų teigia, kad labai svarbu klausytis savo intuicijos norint gyventi laimingą, meilės ir sėkmės pilną gyvenimą.

Tačiau dažnai atrodo nėra taip lengva ją išgirsti ir apsispręsti:

-Ko gi aš noriu savo gyvenime?

-Ką pasirinkti?

-Kas man yra geriausia?

-Kaip kažką išspręsti ar pasiekti, ką daryti?

-Kuria kryptimi judėti?

-…

Įsiklausius savo vidaus, intuicija gali duoti atsakymus į šiuos ir panašius klausimus.

O kaip mums ją išgirsti?

Yra ne vienas būdas lavinti savo intuiciją.

Šiame straipsnyje pasidalinsiu tuo, kurį naudoju jau daug metų – klausau savo kūno.

Yra sakoma, kad mūsų kūnas visada žino, kas mums geriausia.

Jeigu apie kažką galvojant kūnas jaučiasi pakylėtai – tai aiškiai intuicija tau sako „Taip!”, o jeigu kūnas jaučiasi apsunkęs ir energetiškai neišsiplėtęs, tada jis sako, „Ne!”.

Klausydamas savo kūno stenkis dėmesį laikyti ne galvoje, bet savo krūtinės viduryje, savo širdyje. Nes kartais protas nori apsisaugoti ir sako „Ne“, nors kūnas aiškiai sako „Taip!“.

Kūnas žino geriau.

Pamenu, kai dar buvau studentas, po egzaminų važiuojant autobusu namo, pirmas dalykas kurį darydavau, tai klausdavau savo kūno, „Ar išlaikiau šį egzaminą?“, jeigu pasijusdavo lengvumas, reikšdavo, kad išlaikiau, jeigu lengva nepasidarydavo, reikšdavo, kad neišlaikiau.

Iš tikro tada net nežinojau, ką darau, man tai buvo, kaip įdomus žaidimas, kur kūnas beveik visada atsakydavo teisingai.

Tai gali padėti:
Santykiuose (pvz.: klausiant savęs, „Ar šioje situacijoje elgiuosi teisingai?“),
Apsisprendimuose (pvz.: klausiant savęs, „Man geriau pasirinkti/daryti šitą ar aną?“),
Su tikslais (pvz.: klausiant savęs, „Mane prie tikslų labiau priartins šis ar anas veiksmas?“)

Tai galima pritaikyti praktiškai su viskuo…

Skaičiau įkvepiančią istoriją apie žmogų, kuris per metus numetė daugiau nei 45 kilogramus (prieš tai svėrė 145 kilogramus), nors nuo vaikystės buvo apkūnus ir visada valgė nesveiką maistą.

Jis pasakojo, kad senai viską žinojo apie sveiką mitybą, baltymus ir angliavandenius, tačiau jeigu laikydavosi kokios nors dietos, nukritę kilogramai grįždavo su kaupu.

Kartą, žiemą, išėjęs pasivaikščioti į lauką, jis abejom kojom paslydo ir nukritęs susitrenkė galvą. Kaip jis pats sako, patyrė keistą dalyką, akimirkai atsidūrė dvejose vietose vienu metu: buvo ore, žiūrėjo į savo kūną iš viršaus ir tuo pat metu per kūną žiūrėjo į dangų.

Iš tokio nepaprasto žiūros taško, jis pirmą kartą galėjo pažiūrėti sau giliai į vidų. Ir pamatė, kad daug ir nesveikai valgydamas bandė apsišarvuoti nuo skausmo. Suprato, kad užsimūrydamas iš vidaus tam, kad išvengtų skausmo, jis neteko sąlyčio su savo kūno išmintimi ir pradėjo dvasiškai badauti.

Tą akimirką tvirtai nusprendė, kad įsiklausys į savo kūno išmintį ir puoselės save iš vidaus.

Todėl, visada prieš valgydamas kūno atsiklausdavo, ar jis to nori?

Pirmą dieną po šio nutikimo, kai jis norėjo valgyti dribsnių su pienu ir cukrumi, savo kūno paklausė „Ar tai iš tikrųjų mane pamaitins?“, ir atsakymas atėjo „ne“, todėl padėjo dribsnius atgal. Tada atsidaręs šaldytuvą pamatė šilauoges, ir paklausė kūno, „Ar tai mane pamaitins?“, atsakymas atėjo „taip“, todėl suvalgė vieną uogą.

To paties paklausė su antra, trečia uoga, o ties ketvirta kūnas pasakė „ne“, todėl uždarė šaldytuvą ir nuėjo dirbti.

Po valandos kūnas vėl norėjo valgyti, todėl vėl pakartojo visą klausimo ir atsakymo procesą.

Tokiu būdu jis išmoko viskame pasitikėti savo kūno intuicija, todėl tapo sveikesnis, numetė svorio, kūnas jam pasakė, su kuo nebedraugauti, o su kuo tęsti draugystę, parodė, ką reikia keisti, kad jo veikla būtų sėkmingesnė ir svarbiausia – jis tapo gyvas, gyvenantis darnoje su viskuo aplinkui, ir su pačiu savimi.

Per mūsų kūnus visada reiškiasi intuicija, kuri duoda tame momente teisingiausius atsakymus. Klausantis jos gauname ne tik atsakymus, bet ir tampame laimingesni, jaučiame daugiau meilės ir gyvenimo pilnatvės!

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

P.S. Jau paskelbta data 7 dienų stovyklos „Kaip Baimę Ir Neryžtą Paversti Į Drąsą, Pasitikėjimą Savimi Ir Aukštą Savivertę?“, plačiau skaityk ir registruokis paspaudęs ČIA

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *