Kur Sau Meluoji? Naujųjų Metų Pratimas - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kur Sau Meluoji? Naujųjų Metų Pratimas

KUR SAU MELUOJI? NAUJŲJŲ METŲ PRATIMAS

 

Dažniausiai mums nauji metai asocijuojasi su nauja pradžia. Naujai pradžiai noriu pasidalinti labai fainu pratimu, rekomenduoju jį daryti reguliariai.

Kaip nustoti meluotiŠio pratimo dėka viduje bus daugiau ramybės, savęs supratimo, rasi sprendimus, tapsi stiprus, nes žinosi, ko iš tikrųjų nori.

Pratimas iš tikro paprastas. Atvirai ir sąžiningai pasikalbėsime patys su savimi. Tam reikės drąsos.

Dažniausiai viduje kyla konfliktas, nenurimsta protas, negalime atsipalaiduoti ir jaučiamės užstrigę, kai patys sau kažkur meluojame. Darome tai ko nenorime, sakome tai, kuo netikime, esame ten, kur nenorėtume būti.

Ar pastebi konfliktą?

Todėl atsisėsk tylioje vietoje, išsijunk telefoną ir pasirūpink, kad niekas netrukdytų.

Pasiimk tuščią lapą popieriaus, užsirašyk klausimą, „Kur aš sau meluoju?“ ir pradėk rašyti ateinančius atsakymus.

Jeigu nežinai nuo ko pradėti, aprašyk savo gyvenimo situaciją, dėl kurios nežinai ką daryti arba kurioje kažkas ne taip, ar kurioje yra kažkoks vidinis konfliktas.

Galvoti apie tą situaciją ir ją aprašyti yra du skirtingi dalykai.

Šis pratimas veikia tik aprašinėjant, nes aprašinėjant pradės aiškėti kur tavo veiksmai neatitinka tavo vidaus ir pastebėsi, kaip norėtum elgtis.

Kiekvienas galime rasti tokias situacijas santykiuose arba veikloje, saviraiškoje, ateities planuose…

Padaręs šį pratimą ir aiškiai pastebėjęs, kur sau meluoji – nustok tai daryti. Tam gali reikėti drąsos, bet lik ištikimas sau!

Kai mūsų veiksmai atitinka mūsų vidų, tada atsiranda daugiau vidinės ramybės, savęs supratimo, laimės, stiprumo – galime būti savimi.

Savęs išdavystė yra vienas skaudžiausių dalykų žmogaus gyvenime, dėl kurio vėliau tenka gailėtis, todėl lik ištikimas sau ir visada gyvenk sau teisingą gyvenimą.

 

Iki malonumo,
Tadas Rakauskas

P.S. Sausio 14 dieną prasidės 7 dienų stovykla „Mylėk Save!”, kviečiu prisijungti, bus daug meilės sau, santykių harmonizavimo ir savęs supratimo. Plačiau apie stovyklą skaityk ir registruokis paspaudęs ČIA.

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *