Veikiantis patarimas, kaip valdyti savo jausmus - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Veikiantis patarimas, kaip valdyti savo jausmus

VEIKIANTIS PATARIMAS, KAIP VALDYTI SAVO JAUSMUS 

 

Jeigu nejaustum baimės – galėtum atsipalaiduoti, jeigu neturėtum pykčio – santykiai būtų sėkmingesni, jeigu nejaustum kaltės – nustotum gyventi praeitimi. Išsispręstų daug problemų.

VEIKIANTIS PATARIMAS, KAIP VALDYTI SAVO JAUSMUSJausmas yra stipri jėga motyvuojanti mus veikti. Tai gali būti destruktyvus arba konstruktyvus veiksmas.

Netgi 50% žmonių yra reagavę į savo kompiuterio problemas daužydami jį, rėkdami arba įžeidinėdami bendradarbius. Dėl pykčio protrūkio 80% vairuotojų yra buvę įsivėlę į konfliktą su kitais vairuotojais. 1 iš 7 žmonių yra gydomas nuo streso.

60% žmonių bijo įvykių, kurie niekada neįvyks, 90% žmonių bijo, to kas yra nereikšminga. 88% žmonių turi baimių dėl sveikatos problemų, kurių niekada neturės. Trečdalis visų Anglijos gyventojų turi miego sutrikimų dėl nerimo.

Net jeigu pastebi ir supranti, kad elgiesi blogai – nėra taip lengva keisti savo elgesį. Išmokęs keisti santykį su pačiu jausmu, tapsi laisvas nuo jo.

Pagalvok, jausmai valdo Tave ar Tu juos? Nori būti tarnas ar valdovas?

Kaip to pasiekti?

Yra būdas, kaip pakeisti santykį su jausmu, kurio dėka išnyks nepageidaujami jausmai, prisiminimai. Įsivaizduok, kaip pasikeistų nuotaika ir ką veiktum.

Norint tai pasiekti, Tau reikės padaryti kai ką naujo. Gali būti baisu, bet pastebėk, kad senas elgesys nedavė reikiamo rezultato, todėl laikas elgtis kitaip.

Išeitis yra jausmo priėmimas. Kai kyla baimė – būk su ja. Žiūrėk jai šiltai į akis. Paimk ją draugiškai už rankos. Būk su ja taip, kaip mama būna su savo vaiku. Neneik jos. (Rekomenduoju perskaityti šią pastraipą dar du kartus)

Daryk tai su pykčiu, kalte, skausmu ar bet kokiu kitu jausmu ir pastebėsi, kaip tai dingsta, nebeįtakoja Tavo gyvenimo ir daraisi laimingesnis. Būk kantrus su savimi ir duok sau laiko tiek, kiek reikia. Pakeitus santykį su savo jausmu pasikeisi pats, tapsi direktorius filmo, kurio pavadinimas – „Mano gyvenimas“.

 

Tadas Rakauskas
www.TuTikraiGali.lt

 

Loretos atsiliepimas naudojant paleidinėjimo metodo audio įrašus: 

Sveiki,

As visa savo gyvenima kovojau su baimemis tarsi su vejo malunais, nuo ju kentejo mano gyvenimo kokybe ir netgi sveikata. Su tuo gyvenau daug metu, bet niekada nepagalvojau, kad AS PATI galiu viska pakeisti, galiu nustoti bijoti. Tai, atrodytu, fantastika… deja – tai realu. Tiesiog vis dar negaliu patiketi, kad naudodama paleidinėjimo metoda, as kasdien vis labiau ir labiau einu savo tikslo (baisiausios baimes mano gyvenime) paleidimo link. As jau keleta dienu nenaudoju jokiu raminaciu, gryzo apetitas, prasviesejo galvoje ir jau nebera stipraus virpulio viduje. Reiskia, metodas veikia!! Todel kantriai eisiu pilno sios baimes paleidimo link ir jau tikiu ir zinau, jog ateityje as paleisiu visas kitas savo baimes, trukdancias gyventi pilnaverti gyvenima…

Aciu nuosirdus jums Tadai :)“

Loreta

 

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus jau dabar! Skaityk plačiau…

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *