Su gimimo diena! - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Su gimimo diena!

SU GIMIMO DIENA!

 

Tadui dvidešimt penkeri metai, gimtadienis, valio !!! (Straipsnis rašytas prieš 10 metų)

Sveikinimai, be abejo, malonus dalykas, kartais banalūs, kartais įdomūs, kartais iš reikalo, bet vis tiek malonu juos gauti.

Mąsčiau, dvidešimt penkeri mano gyvenimo metai prabėgo kaip akimirka. Būtu logiška, kad ir ateinančių penkiasdešimt praeis taip pat greitai.

Giliau apie tai susimąsčius darosi baugoka. Ar einu teisingu keliu? Ar po penkiasdešimt metų negailėsiu savo nugyvento gyvenimo?

Kas žino, kaip ten bus…

Prieš gerus metus atsakiau sau į klausimą „Kas yra gyvenimas?“ – tai tobulėjimas.

O greičiausiai tobulėjame, kai siekiame ko nors. Kuo daugiau pasieki, tuo labiau patobulėji, tuo daugiau savęs klausinėji panašių klausimų.

Todėl savo gimtadienio proga palinkėsiu Jums kuo greičiau pasiekt savo tikslus – visus.

Tik nepamirškite galvoti, vertinti situaciją, nebūkite akli, atsimerkite ir paskubėkite, nes taip ir numirsit nieko nesupratę.

Geriausia būtų užsirašyti, kaip, įsivaizduoji, jausiesi pasiekęs tikslą? O pasiekus jį pažiūrėti, ar taip yra iš tikrųjų, ar esate laimingas? Jei ne, tai siek kito tikslo, ir tada žiūrėk ar tapai laimingas? Ne? Tada būtų laikas pagalvoti, ko aš noriu iš tikrųjų, ar daiktai ir žmonės gali man tai duoti…

Pamenu norėjau teisių, galvojau jas išlaikęs tapsiu pats laimingiausias žmogus pasaulyje! Išlaikiau, ir ką? Kiek ten jomis pasidžiaugiau, dingo ta laimė, atsirado naujų iššūkių – jei turėsiu mašiną, tada tikrai būsiu laimingiausias žmogus pasaulyje! Gavau, ir ką? Džiaugsmai greitai praėjo, atsirado dar daugiau iššūkių.. ir taip nuolatos mums balsas galvoje meluoja, kad jei gausiu tą ar aną, tai būsiu laimingas.. Jei tai būtų tiesa, jau senai visi turėtume vaikščioti plačiausiomis šypsenomis veiduose. Melas. Dar nepastebėjai to?

Pasiek tai, ko nori, ir pamatysi. Jei negali pasiekt, tai žinok, tau tik jausmas trukdo tai padaryti, o jausmais nesunku atsikratyti. Realiai visi norime tik vidinės ramybės, tik jausmo, tik laimės.

Aš viskam sakau taip, tačiau vertėtų žinoti, kad nei daiktai, nei žmonės mums laimės neatneš. O jos taip siekiame.. ją atneš tik proto tyla, kuo tylesnis protas, tuo laimingesni esame.

Taigi spjauk į baimes, siek, griebk, tobulėk, sužinok atsakymus, kas yra tikra ir kas ne, kad po penkiasdešimt metų nereikėtų gailėtis.

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

 

P.S. Paleidimo įrašai:
Trumpa meditacija giliai vidinei ramybei – klausykis paspaudęs ČIA.
Laimės didinimo pratimas ČIA.
Streso paleidimas ČIA.
Baimės paleidimas ČIA.

P.P.S. Emocijų paleidimo metodo audio įrašūs „Sukurk Save Ir Savo Gyvenimą!“ gali įsigyti paspaudęs ČIA.

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *