Kaip Valdyti Pyktį? (Veiksmingas Pratimas) - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kaip Valdyti Pyktį? (Veiksmingas Pratimas)

KAIP VALDYTI PYKTĮ? (VEIKSMINGAS PRATIMAS)

 

kaip valdyti pyktįPrieš kelias dienas susipykau su savo žmona (taip taip būna ir man) ir aišku kartu su tuo kilo banga įvairių jausmų ir minčių. Net neatsimenu kada taip jaučiausi.

Po kažkiek laiko su įdomumu pradėjau stebėti, kaip mane pyktis įtakoja – rodos nebepažinau pats savęs.

Ar esi kada tai pastebėjęs?

Pasikeičia mintys, savijauta, elgesys ir netgi kvėpavimas.

Tuo metu vidus ir pasaulis tampa nudažytas kažkokia tamsia spalva ir atrodo niekas manęs nesupranta, nemyli ir jaučiuosi vienišas…

„Brrr nenoriu to…“, – pagalvojau ir atsisėdęs pradėjau paleidinėti šį jausmą. Nebuvo lengva, bet žingsnis po žingsnio atsipalaidavo vidus ir dingo tai.

Nors emocijų paleidimo techniką savo gyvenime taikau jau kiek daugiau nei 8 metus, tačiau iki šiol dar vis stebiuosi, kaip pasikeičia savijauta ir požiūris po paleidimo.

Taip buvo ir šį kartą… viduje prašviesėjo, pasijutau lengviau, žmonai vėl pajutau šiltus jausmus ir radome sprendimą kilusiai problemai.

Pagalvojau, kad greičiausiai ne aš vienas karts nuo karto patiriu pyktį ar nepasitenkinimą ir nutariau sukurti audio įrašą, kuriuo paleisti pyktį gali ir Tu!

Viskas yra įraše žemiau. Jo klausantis įsitaisyk patogiai ir atsipalaiduok.

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

P. S. O jeigu norėtum jaustis dar geriau, tai kviečiu prisijungti į 30 dienų rytinių susitikimų programą „Kaip visą dieną būti laimingu ir energingu?“, plačiau apie ją ČIA.

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *