Kodėl neturi energijos ir kaip jos turėti daugiau? - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kodėl neturi energijos ir kaip jos turėti daugiau?

KODĖL NETURI ENERGIJOS IR KAIP JOS TURĖTI DAUGIAU?

 

Kodėl neturi energijos ir kaip jos turėti daugiau

Kodėl kartais jautiesi pakylėtai, o kartais silpnas, sausas iš vidaus ir maistas ar daugiau miego nepadeda?

Viskas, kas vyksta mūsų viduje reikalauja energijos.

Pavyzdžiui, tam, kad išlaikyti koncentraciją – reikia energijos. Tam, kad tvarkytis su savo jausmais, irgi reikia energijos.

Kurti mintis ir prisiminti jas, generuoti, kontroliuoti ir drausminti savo jausmus – reikalauja didžiulio kiekio energijos.

Iš kur ta energija ateina?

Jeigu įsivaizduotum, kad turėjai antrą pusę, buvai įsimylėjęs ir… Tave paliko. Išsiskyrus dingo nuotaika, neturėjai jėgų valgymui, nesinorėjo niekur eiti ar susitikti su draugais. Visą mėnesį nesiprausei, nesitvarkei ir jauteisi išsunktas. Arbatos šaukštelis atrodė toks sunkus, kad vos jį pakėlei.

Ir po mėnesio netikėtai Tavo antroji pusė paskambina ir pasako, kad suprato padariusi didžiausią gyvenimo klaidą, negali Tavęs pamiršti ir vis dar myli, siūlydama susitikti maldauja atleidimo ir pasižada visą gyvenimą būti tik kartu.

Kiek laiko Tau reikės, kad nusiprausti, susitvarkyti ir pajusti didžiulę laimę? Tai įvyks greičiau nei per akimirką.

Iš kur ta energija atėjo?

Tai neatėjo iš maisto ar miego. Ši energija visada Tau prieinama. Ji užpildo Tave iš vidaus ir tada atrodo, kad visas pasaulis priklauso Tau. Ta energija ateina iš kažkur giliai. Ji atgaivina, perkrauna ir užpildo.

Kai mes teisiame savo jausmus ir esame jais nepatenkinti, uždarome juos savyje. Todėl nesijaučiame gerai.

Tada nebūna šviesos, energijos ir tėkmės. Energijos šaltinis viduje, tačiau negalime prie jo prieiti.

Atsipalaidavimas yra atsakymas, jo dėka gali viskas pasikeisti.

Leisk sau jausti ateinančius jausmus. Paleisk teisimą ar bėgimą nuo jų. Pilnai išjausk.

Energija nepasensta, jai nereikia maisto ar ypatingų aplinkybių, jai reikia atsipalaidavimo ir priėmimo. Kaip saulė šviečia lygiai ant visų, taip ta aukšta energija yra prieinama visiems.

Kuo daugiau atsipalaiduoji, tuo daugiau energijos gali tekėti per Tave. Bet kada, kai pastebi vidines įtampas ar skausmą – eik gilyn ir atsipalaiduok tame.

Kuo daugiau tai darysi, tuo lengviau bus. Pastebėsi, kad tokiu būdu jauti vis daugiau entuziazmo gyventi, laimės ir meilės.

Svarbiausias dalykas Tavo gyvenime yra Tavo energija. Jeigu visada esi pavargęs ir be entuziazmo – gyvenimas tampa nemalonus. Bet, jeigu visada esi įkvėptas ir pilnas energijos, kiekviena minutė tampa maloni. Atsimink atsipalaiduoti.

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

Nerijaus atsiliepimas, išbandžius paleidimo metodo audio įrašus:
Sveikas, Tadai, na mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai paklausius tavo paleidimų: dingo baimės prieiti prie moterų, nejaučiu pykčio žmonėms, esu pastovios ramybės būsenos, kas mane veda į dvasinę ramybę, mano gyvenimo kokybė pagerėjo 150%, jaučiuosi laimingas kiekvieną dieną, kad galiu kvėpuoti, matyti, bendrauti su nuostabiais draugais, susipažinti su įdomiais žmonėmis. Veikla, kuria užsiimu man atneša laimę. Ačiū!

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus jau dabar! Skaityk plačiau…

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *