Kaip priimti sprendimus?
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kaip priimti sprendimus? III dalis (Kaip elgtis padarius sprendimą)

KAIP PRIIMTI SPRENDIMUS? III dalis (Kaip elgtis padarius sprendimą)

 

Šioje straipsnio dalyje aptarsime, kaip elgtis padarius sprendimą.

1. Nustok kontroliuoti. Priėmę kaip elgtis priėmus sprendimąsprendimą, esame linkę galvoti, kad žinome, kaip viskas vyks. Turėk aiškią galutinę viziją, tačiau nustok kontroliuoti kelionę iki jos.

Dažniausiai kelionė nebūna tokia, kokią įsivaizdavome, todėl vietoj bandymo ją kontroliuoti, būk pakankamai drąsus išnaudoti kilusias idėjas ir galimybes, ir Tave tai nuves į tikslą.

2. Prisiimk visišką atsakomybę už savo sprendimus. Tai nėra lengva! (Juokiuosi). Turime tendenciją kaltinti kitus, kai gyvenimas nesiklosto taip, kaip norėtume.

Jeigu nesutariame su savo draugais, tai prisiėmus atsakomybę galima daug ko išmokti. Galima išmokti suprasti kitus žmones, tinkamai bendrauti, valdyti savo jausmus arba susirasti daugiau draugų.

Kai prisiimame atsakomybę už savo sprendimus, tai mažiau pykstame ant pasaulio ir, svarbiausia, mažiau pykstame ant savęs!

3. Negink, o taisyk. Svarbiausia yra atsiduoti ir padaryti viską, kad priimtas sprendimas būtų įgyvendintas. Bet, jeigu tai nesuveikė, keisk savo sprendimą.

Jeigu Tavo tikslas yra nueiti į parduotuvę nusipirkti medaus ir nusprendei eiti vienu keliu, tačiau pusiaukelėje jis buvo taisomas ir užtvertas, tada juk nebandai šokti per užtvaras, o ieškai kito kelio į parduotuvę. Jeigu nuėjus į parduotuvę pasirodo, kad nėra norimo natūralaus, močiutės gaminto medaus, tada nesustoji, o priimi kitą sprendimą – ir eini į kitą parduotuvę. Ir taisai savo sprendimus tol, kol pasieki tikslą.

Lėktuvai skrisdami iš taško A į tašką B, 90% kelio būna nukrypę nuo kurso. Tačiau sistema aptinka šią klaidą ir grąžina lėktuvą teisinga kryptimi. Nepaisant tokio didelio nukrypimo procento, lėktuvai vis tiek atskrenda nustatytu laiku į suplanuotą vietą. 

Taip ir su sprendimais, pastebėk, kada reikia jį taisyti ir tęsk kelionę. Dažniausi indikatoriai, kad reikia taisyti sprendimą: sumaištis, nepasitekinimas, fizinis arba mentalinis skausmas.

Atmink, jog gali pasimokyti iš kiekvieno sprendimo. O jeigu nežinai, kaip grįžti į teisingą kelią, tai visada Tau gali padėti intuicija, knygos, seminarai, pozityvūs,kažko gyvenime pasiekę, draugai, meditacija.

Niekada nepasieksi tikslo, jeigu laikysiesi vieno sprendimo. Kai nuolat pastebi, kad reikia taisyti sprendimą, visada pakliūni į norimą tikslą. 

 

Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas

Turiu džiugių naujienų!
Birželio 25 – Liepos 24 dienomis vyks nauji, mąstymą keičiantys, sielą atgaivinantys 30 dienų paleidinėjimo metodo mokymai: „Mylėk save!“. Į juos sudėta daug meilės ir tik tai, kas veiksmingiausia, todėl abejingų neliks! Kaip visada, vietų skaičius ribotas, todėl kviečiu registruotis dabar! Plačiau apie mokymus skaityk ČIA.

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *