Kaip priimti sprendimus?
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Kaip priimti sprendimus? I dalis (teisingas požiūris į sprendimus)

KAIP PRIIMTI SPRENDIMUS? I DALIS (teisingas požiūris į sprendimus)

 

Kaip ilgai galvoji prieš nuspręsdamas ką nors daryti? Kaip dažnai dvejoji ar priėmei teisingą sprendimą? Kaip žinoti, kad priėmei teisingą sprendimą?

Parašiau trijų dalių straipsnį apie sprendimų priėmimą, kuriose:

I dalis – teisingas požiūrį į sprendimus.

II dalis – į ką koncentruotis prieš darant sprendimą.

III dalis – kaip elgtis padarius sprendimą.

Kaip daryti sprendimusNežinau, ar tai tinka Tau, bet daugeliui žmonių priimti sprendimus nėra lengva. Kyla baimės, dvejonės, delsimas.

Bijome priimti neteisingą sprendimą, kad tik neprarastume pinigų, draugų, statuso, meilės ir to, ką duotų teisingas sprendimas. Norime būti tobuli ir pamirštame, kad iš klaidų galima mokytis.

Dažniausiai darydamas sprendimą galvoji: „Ką rinktis? Eiti šiuo ar kitu keliu? Kas, jeigu eisiu šiuo keliu ir nepasiseks?“. Švaistai savo energiją ir tampi nelaimingas.

Taigi, koks yra teisingas požiūris į sprendimus?

Reikia suprasti, kad nebūna neteisingų sprendimų. Bet kuris pasirinktas sprendimas Tau atneš tik tai, kas tinka Tau. Tai yra galimybė pajusti gyvenimą visai kitaip: mokytis, augti, suprasti – kas esi ir ką nori veikti.

Ir čia visa gudrybė: jeigu būsi laimingas bet kokiu atveju, tada jausi, ką rinktis, nes dings baimės, neapsisprendimai, dvejojimai ir galėsi aiškiai girdėti savo vidinį balsą.

Būkime praktiški, jeigu nori būti laimingas bet kokiu atveju – išmok medituoti.

Pažįstu žmonių, kurie tai supranta ir su jais visada smagu būti. Kad ir ką darytų – jie laimi.

Mano draugas Paulius yra geras pavyzdys. Sekdamas tėčio pėdomis jis pradėjo studijuoti verslo vadybą. Po dviejų studijavimo metų supratęs savo pašaukimą, jis įstojo į psichologiją.

Pauliaus tėtis su tuo sutiko, bet atsisakė mokėti už mokslus. Kad apmokėtų savo mokslus, Paulius įsidarbino statybose. Ar jis galvojo, kad tai laiko švaistymas? Ne, darbą statybose jis suprato, kaip naują gyvenimo patirtį. Maža to, per savo tuometinį bendradarbį susipažino su panele, kuri vėliau tapo jo žmona.

Šiuo metu jis dirba pagal specialybę, myli savo žmoną su vaiku ir yra laimingas.

Radimas to, kas Tau nepatinka, yra toks pat vertingas, kaip ir radimas to, kas Tau patinka. Paulius iki šiol bendrauja su draugais iš verslo vadybos studijų ir ten įgautos žinios jam padėjo jau ne kartą.

Kadangi Paulius buvo priverstas susirasti darbą ir pats apmokėti savo studijas, jis išmoko pasitikėti savimi ir žino, kad gali susitvarkyti su bet kokia situacija.

Beje, Paulius visada pažymi, kad, jeigu nebūtų meditavęs, tai nebūtų supratęs, ko nori ir nebūtų turėjęs pakankamai jėgų tai gauti.

Jeigu pagalvotum apie savo praeitį, tai pastebėtum, kad tuo metu atrodęs blogas sprendimas galiausiai davė pamokų ir teigiamų rezultatų. Todėl – būk drąsus.

Supratęs, kad blogų apsisprendimų nebūna, galėsi priimti tikrai teisingą sprendimą, nes dings įtampos, užplūs vidinė ramybė ir girdėsi savo vidinį balsą, kuris žino, kas Tau geriausia.

 

Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas


Daivos atsiliepimas po seminaro „Išsivaduok iš savo baimių!“:

Sukrėtė visą vidų, atrodo, kad pabudino iš letargo miego, nes aš tikrai dabar paskutiniu metu žinau, kad reikia daryti, kad gyvenimas butu geresnis, bet nieko nedarau, ateina baimė… o paskutiniu metu tikrai atrodo, kad aš nieko nedarydama greitai mirsiu. Tai pataikė į mano širdies centrą.

Daiva

 

P.S. Užsiregistruok į praktinį seminarą internetu „Užteks norėti, sužinok, kaip tai turėti!“. Skaityk plačiau…

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *