Ką renkiesi: baimę ar laisvę? - tutikraigali.lt
Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Ką renkiesi: baimę ar laisvę?

KĄ RENKIESI: BAIMĘ AR LAISVĘ?

 

Baimė ar laisvė, www.tutikraigali.lt, paleidinėjimas, paleidinėjimo technika, paleidinėjimo metodas, paleidinėjimas, paleidimo technika, paleidimo metodas, Tadas RakauskasBaimės arba Laisvės motyvuojami mes darome sprendimus kiekvienu gyvenimo momentu.

Pastebėjau, dažnai sau meluojame ir net nenorime pripažinti, kiek iš tikro bijome.

Vien jau baimės pastebėjimas, padės lengviau pasirinkti laisvę.

Kas būna, kai mus motyvuoja baimė? Prarandame savo ambicijas ir charakterį.

Neretai net suaugę žmonės pasirenka baimę.

Baimė tapo ramentas mūsų emociniam silpnumui. Su šiais ramentais būsime vergais iki kol pradėsime vėl ugdyti savo stiprybę.

Daugumai nepatinka net kalbėti apie baimę, nes tai verčia pažiūrėti į savo silpnąsias vietas. Beveik visa baimė, kurią patiriame šiandiena yra rezultatas bailaus mąstymo ir įpročių. Tai socialinė drama, kurią patys kuriame savo impulsais ir elgesiu.

Bijome būti atstumti, izoliuoti, apleisti – tai nesusiję su jokiu fiziniu pavoju.

Praktikos dėka šios socialinės baimės gali būti įveiktos.

Geri žmonės stovi eilėje norėdami bendrauti atsipalaidavę, turėti gražius santykius, daugiau pinigų, padėti kitiems ar net įsiamžinti istorijoje, tačiau dėl baimės to nepadaro.

Dėl baimės pokyčiams ir inovacijoms žmonės praranda savo verslus. Skiriasi, nes neišdrįsta visiškai atsiskleisti, bendrauti, būti pažeidžiamais, seksualiais ar nuoširdžiais. Negali susitvarkyti gyvenimo, gerai jaustis, patikėti savimi ir atskleisti savo potencialo.

Paklausk savęs, „Kas laimės: baimė ar laisvė?“

Jeigu pasirinksi baimę gyvensi mažą, sunkų gyvenimą tam, kad būtum laikinai saugus, apsigynęs ir egoistiškas.

Jeigu pasirinksi laisvę, gyvensi žmogiškai, nuolatos augdamas ilgalaikėje perspektyvoje, su autentiška saviraiška, stiprus, spontaniškas, nepriklausomas ir pilnavertis. Pradėsi gyventi savo svajonę.

Taip – siekiant savo tikslų nebus visada lengva: reikės išmokti naujus dalykus, įveikti savo silpnybes ir būti drąsiam. Tačiau ar ne to čia ir gyvename?

Rinkis laisvę ir jau dabar padaryk, tai ko bijai. Pasakyk artimam žmogui ką iš tikrųjų galvoji, savo jausmus. Užkalbink nepažįstamą gatvėje. Padaryk tai, ko jau senai nori, surizikuok, užsirašyk į svajonių sporto būrelį, pradėk mėgstamo darbo paieškas ar verslą, ar hobį.

Po kelių bandymų tapsi vis drąsesnis ir pastebėsi, kad baimės nebuvo tikros.

Yra milijonas dalykų, ką gali padaryti dabar, kad augtum į laisvę. Nesirišk prie rezultato, pirmieji kartai nebus tokie geri, kaip antrieji. Taip jau yra, ir kas? Išmoksi.

Atsimink, jeigu nori jaustis pilnavertis ir gyventi gyvenimą, kurį myli ir džiaugiesi, lik ištikimas sau – rinktis Laisvę. 

 

Iki malonaus,
Tadas Rakauskas

P.S. Paleidimo įrašai:
Trumpa meditacija giliai vidinei ramybei – klausykis paspaudęs ČIA.
Laimės didinimo pratimas ČIA.
Streso paleidimas ČIA.
Baimės paleidimas ČIA.

P.P.S. Emocijų paleidimo metodo audio įrašūs „Sukurk Save Ir Savo Gyvenimą!“ gali įsigyti paspaudęs ČIA.

 

Rašyti komentarą...

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *