Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Transformuok Savo Meilę, Santykius, Finansus


90 dienų praktiniai mokymai internetu:
„Transformuok
savo meilę, santykius, finansus!“
Balandžio 20d. - Liepos 17d.Kaip pasikeistų santykiai su Tau artimais žmonėmis, jeigu į juos grįžtu meilė, ryšys ir pagarba?

Kaip gyventum, jeigu turėtum pinigų daugiau nei dabar?

Kaip jaustumeisi, jeigu pilnai mylėtum save?

Viskas viduje yra stipriai susiję.

Jeigu neturime gražių santykių šeimoje, tada nesiseks ir darbe, tai atsilieps sveikatai, o vidinę ramybę ar atsipalaidavimą išvis galima pamiršti.

Jeigu žmogus nesutaria su artimaisiais, jam bus sunku bendrauti su aplinkiniais, susirasti antrą pusę, turėti pinigų, atrasti savo pašaukimą ir realizuoti save.

Jeigu neturime pakankamai pinigų, negalime gyventi norimo gyvenimo, įsigyti tai, ko norime, užsiimti mėgstama veikla, atsiranda stresas, baimė, nepasitenkinimas santykiuose.

Tai kaip užburtas ratas...

O dažnai galvojame, kad jeigu susitvarkysiu santykius, finansus, numesiu svorio, pasitikėsiu savimi ar bendrausiu atsipalaidavęs, kad tada galėsiu pamilti save ir džiaugtis gyvenimu...

Tačiau viskas veikia atvirkščiai, kuo stipriau save mylime, tuo geresnius santykius turime su aplinkiniais ir šeimos nariais, turime daugiau pinigų, norimas vidines savybes, gerą sveikatą, tylų protą, būname savimi, žinome ko norime iš gyvenimo ir galime to siekti!

Todėl atrinkau, kas veiksmingiausia ir sukūriau praktinius 90 dienų mokymus internetu: „TRANSFORMUOK SAVO MEILĘ, SANTYKIUS, FINANSUS!”


Iš ko susideda ši unikali programa?

Programa susideda iš 3 dalių!

PIRMĄ MĖNESĮ koncentruosimės į savęs mylėjimą ir buvimą mylimu, čia:

• Išsikelsime tikslą BESĄLYGIŠKAI MYLĖTI SAVE ir eliminuosime viską, kas trukdo tai padaryti, todėl jausi vis daugiau meilės, proto tylos ir vidinės ramybės.

• Paleisime savęs mylėjimo sąlygas, pavyzdžiui: mylėčiau save, bet esu negražus, nemoku bendrauti, esu su antsvoriu, neturiu naujos mašinos... todėl atsipalaiduosi, pasitikėsi savimi ir lengviau pasieksi savo tikslus.

• Panaikinsime savęs teisimą, nes jis stipriai trukdo save mylėti, todėl pastebėsi, kad esi laimingesnis, energingesnis ir kūrybingesnis.

• Išsivaduosime iš noro pakeisti save, nes noras keisti save yra didelė iliuzija, tik tai paleidus gali prasidėti kažkokie tikri pokyčiai tavyje ir gyvenime. Todėl jausi ne tik daugiau meilės sau, bet ir geriau suprasi save, savo pašaukimą ir turėsi drąsos tai daryti!

• Taip pat dirbsime su nusivylimu ir nepritarimu sau. Todėl jausi daugiau džiaugsmo ir gyvenimo pilnatvės.

Antroje mėnesio pusėje susikoncentruosime į buvimą mylimu ir paleisime viską, kas trukdo mums būti mylimais. Net jeigu kiti žmonės mus myli, dažnai bijodami būti įskaudinti, mes atstumiame jų meilę ir liekame vienatvėje. O paleidus tai bendraujame su aplinkiniais atsipalaidavę, patinkame kitiems, galime susirasti patinkančią antrą pusę ir jaučiamės verti geriausio.

• Didinat meilę mažės stresas ir kitos vidinės įtampos, atsipalaiduosi ir nebesinervuosi, todėl pagerės ir sveikata.

Paleisime dar daug kitų kliūčių ir neigiamų įsitikinimų, kurie trukdo save mylėti, tam, kad galėtum vis daugiau ir daugiau jausti meilės sau ir džiaugtis gyvenimo dovanomis.

ANTRĄ MĖNESĮ koncentruosimės į santykius su tau artimais žmonėmis, kad į juos vėl grįžtų ryšys, pagarba ir meilė. Čia:

• Paleisime pyktį, kuris dažnai apakina ir verčia elgtis taip, kaip nenorime, todėl atsiras daugiau nuoširdumo, supratimo ir harmonijos.

• Eliminuosime norą keisti kitą, nes kaip greičiausiai jau pastebėjai, kito pakeisti neįmanoma ir dėl to atsiranda daug pasipriešinimo, teisimo, nusivylimo... todėl pradėsi kitą priimti tokį koks jis yra, atsiras daugiau meilės, atvirumo ir pagarbos.

• Išsikelsime tikslą mylėti artimą, paleisime mylėjimo sąlygas, todėl pagerės tarpusavio ryšys, atsiras daugiau šilumos ir palaikymo.

• Panaikinsime baimę santykiuose, nes dažnai bijome pasakyti savo nuomonę, poreikius, apkabinti, pagirti ar netgi būti savimi. Paleisime visas šias baimes, todėl santykiuose jausi vis daugiau laisvės, žaismingumo ir artumo. Jeigu reikia - susirasi PATINKANČIĄ antrą pusę.

• Susikoncentruosime į bendravimą. Panaikinsime vidinius bendravimo barjerus, todėl galėsi lengvai reikšti save, bendrausi atsipalaidavęs ir su pasitikėjimu.

• Ir paleisime dar daug kitų vidinių blokų (pvz.: kaltę, pavydą, skausmingus praeities prisiminimus...), kurie trukdo santykiuose turėti atvirą širdį, ryšį, meilę ir pagarbą.TREČIĄ MĖNESĮ koncentruosimės į tavo finansus. Čia:

• Išsikelsime tikslą turėti tau reikiamą sumą pinigų ir pašalinsime visas kliūtis į jį, todėl pasieksi savo tikslą arba žengsi akivaizdų žingsnį link jo.

• Paleisime neigiamus įsitikinimus, kurie kyla galvojant apie pinigus, tokius, kaip: Lietuvoje neužsidirbsi, man nelengva turėti daug pinigų, neįmanoma būti turtingu, niekaip neužsidirbu pakankamai ir panašiai, tam, kad pinigai lengviau ateitų į tavo gyvenimą, turėtum jų daugiau ir galėtum padėti aplinkiniams.

• Paleisime baimę susijusią su pinigais, ateitimi ar kažko naujo pradėjimu... todėl visai kitomis akimis žiūrėsi į savo gyvenimą, turėsi vidinę ramybę, būsi drąsus ir savo tikslus pasieksi daug greičiau.

• Panaikinsime stresą ir kitus negatyvius jausmus susijusius su tavo darbu ir pinigais, todėl darbus atliksi greičiau, būsi efektyvesnis, labiau atsipalaidavęs ir turėsi geresnę koncentraciją.

• Taip pat paleisime daugybę kitokių ribojančių įsitikinimų, vidinių blokų, skaudžių praeities prisiminimų susijusių su pinigais, darbu, verslu ar hobiu tam, kad turėtum daugiau pinigų ir galėtum gyventi norimą gyvenimą.

Tik po ilgo darbo su savimi ir klientais, atrinkus tai, kas yra naudingiausia ir būtiniausia visi šie punktai buvo įtraukti į 90 dienų programą “Transformuok savo meilę, santykius, finansus”.

Suprantu, kad visa tai gali atrodyti, kaip didelis pažadas, tačiau leisk trumpai papasakosiu apie save ir kaip emocijų paleidimo metodas man padėjo.


Emocijų paleidimo treneris, Tadas Rakauskas


Kartais gėda prisiminti, kad nuo pat mažens buvau pilnas įvairiausių baimių ir kompleksų berniukas.

Bijojau eiti į lauką, sutikti nepažįstamus žmones, bijojau bendrauti su draugais, nes negalėdavau tinkamai savęs išreikšti, o apie merginas buvo baisu net pagalvoti.

Su tėvais pykomės kiekvieną dieną ir blogiausia tai, kad toks bendravimo būdas atrodė, kaip normali kasdienybė, kad taip turi būti.

Nemokėjau elgtis su pinigais ir nuolatos taupydavau, negalėjau įsigyti norimų rūbų ar patinkančių daiktų, nekalbant apie svajonių įgyvendinimą.

Kad ir ką dariau atrodė, niekas neteikia laimės ir pilnatvės.

Pamenu gulėjau lovoje ir klausiau savęs, "Tadai, kiek dar tai tęsis?"

Nutariau, kad nesustosiu tol, kol nerasiu būdo, kaip sau padėti ir po kažkiek laiko išmokau draugo rekomenduotą emocijų paleidimo metodą.

Šio metodo pagalba per dvi dienas pasiekiau pirmą tikslą – paleidau įprotį vartoti alkoholį ir man tai buvo didžiulis įrodymas, kad metodas veikia, todėl jį pradėjau taikyti santykiuose, finansuose, su sveikata, vidinėms savybėms.

Žinoma, draugai iš pradžių pašaipiai vertino mano naująjį užsiėmimą, nepalaikė ir nesuprato manęs.

Bet aš jutau, kad einu teisinga linkme ir tai rodė ne tik mano besikeičianti savijauta, bet ir rezultatai pasaulyje.

Todėl pirmą kartą gyvenime nusprendžiau neiti paskui minią, nedaryti to, ką sako draugai, bet likti ištikimu sau ir tęsti metodo praktikas, pilnai išbandant, kaip jis veikia.

Susitvarkiau santykius su man artimais žmonėmis. Niekada nebūčiau patikėjęs, kad taip gerai galiu sutarti su savo tėvais, jausti gilią meilę ir pagarbą jiems.

Susiradau merginą, su kuria turime gražius santykius, o meilė ir abipusis ryšys nuolatos tik gilėja.

Taikant šį metodą mano gyvenime atsirado vis daugiau pinigų ir supratau nuo ko tai priklauso. Investuoju juos toliau į save, dalyvauju emocijų paleidinėjimo stovyklose ir programose, kurios dažniausiai vyksta Amerikoje.

Supratau ką noriu veikti savo gyvenime, pradėjau jausti daugiau pasitikėjimo savimi, laimės, meilės sau ir aplinkiniams.

Šį metodą naudoju ir taikau jau daugiau nei 7 metus.

Kažkada skaičiavau, kad per tą laiką vien sėdėdamas ir paleidinėdamas praleidau daugiau nei 10000 valandų!

Todėl žinau visas paleidinėjimo metodo taikymo subtilybes siekiant savo tikslų, pamilstant save ir įgaunant vidinę ramybę.

Pirmą kartą pastebėjęs, kaip tai veikia supratau, kad mano gyvenimas niekada nebus toks pat, nes turiu įrankį, kuris duoda norimus rezultatus ir tikrus pokyčius.

Ir smagiausia yra tai, kad tai veikia ne tik man, bet ir žmonėms, kurie dalyvauja mano programose (kurie ateina į susitikimus ir daro namų darbus).

Todėl atrinkau tai, kas veiksmingiausia ir sukūriau 90 dienų programą "Transformuok savo meilę, santykius, finansus".

-Tadas Rakauskas


Emocijų paleidimo metodas buvo sukurtas prieš kiek daugiau nei 40 metų, todėl jį moka, ir sėkmingai naudoja dešimtys tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, norėdami atsikratyti nemalonių, ribojančių jausmų, pagerinti savo santykius, sąmoningumą, turėti daugiau pinigų, paleisti ligas ar turėti norimas vidines savybes!

Paleidinėjimo metodas 2010 metais buvo patvirtintas Harvardo universiteto mokslininkų!

Kaip viskas vyks?

• 3 kartus per savaitę: trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį vyks telekonferencijos internetu, kuriose ne teoriškai, bet praktiškai dirbsime, kad įsimylėti save, susitvarkyti savo santykius ir finansus.

Ketvirtadieniai bus skirtas tam, kad galėčiau su kiekvienu dalyviu dirbi jam tuo metu aktualia tema. Tai gali būti santykiai, finansai, kažkoks negatyvus jausmas, sveikata, antrosios pusės radimas ar norima savybė, tema priklauso nuo tavęs ir kiekvieną ketvirtadienį pagal tavo norus, tau asmeniškai padėsiu susitvarkyti gyvenime tai, kas tau aktualu. Todėl užtikrintai judėsime į priekį, kad pasiektum savo tikslą.

Programos metu vyks rytiniai paleidimo susitikimai. Jie prasidės 6val30min. ryto ir tęsis 15-30 minučių. Čia paleisime baimes, pyktį, pasipriešinimą ar kitus negatyvius jausmus susijusius su diena, todėl dieną pradėsi laimingas, drąsus ir su meile. Dalyviai sako, kad šie rytiniai susitikimai stipriai įtakoja visą dieną, todėl tai bus didelė pagalba siekiant savo tikslų ir įsimylint save.

• Nepergyvenk, jeigu dėl kažkokių priežasčių negalėsi gyvai dalyvauti susitikime, nes visi susitikimai bus įrašomi ir tų įrašų galėsi klausyti Tau patogiu metu gaunant tokius pačius rezultatus. Įrašais galėsi naudotis ir pasibaigus programai.

• Turėsi pratybų sąsiuvinį, kuris padės daryti praktines užduotis.

• Gausi emocijų paleidimo partnerį su kuriuo galėsi bendrauti ir padėti vienas kitam daryti namų darbus.

• Kilus klausimams - padėsiu juos išspręsti!


DALYVAVIMO REIKALAVIMAI:

• Turėti norą dalyvauti programos rytiniuose susitikimuose darbo dienomis ir trečiadieniais, ketvirtadieniais, sekmadieniais vakariniuose susitikimuose arba klausantis šios programos įrašų.

• Rasti laiko šiai unikaliai programai.

• Turėti stiprų tikslą mylėti save ir daryti namų darbus.


Kodėl ši programa trunka 90 dienų?

Netikiu, kad yra greita piliulė, kuri gali per dieną pakeisti mus ar mūsų gyvenimą.

Pastebėjau, kad po vienos dienos ar savaitgalio mokymų, mes sužinome, ką reikia daryti, tačiau ilgainiui nieko nedarome, nes nebendraujame su bendraminčiais, niekas nemotyvuoja ir mus vėl įtraukia gyvenimo rutina.

Perskaitę knygą ar pažiūrėję webseminarą, dažnai gauname informaciją, kurią nėra lengva pritaikyti sau asmeniškai, nes visi esame autentiški, su skirtinga praeitimi, unikaliu požiūriu ir skirtinga gyvenimo patirtimi, todėl dažnai knygose ar internete gautos informacijos nepritaikome sau taip efektyviai, kaip galėtume.

Žmonės, kurie dalyvauja tęstiniuose mokymuose gauna tikrus rezultatus, nes būna jiems kasdienėje aplinkoje ir viską iš karto gali taikyti savo gyvenime.

Programoje būsi unikalioje grupėje, kur dalyviai dalinsis savo pastebėjimais ir pasiekimais, neturėsi galimybės simuliuoti ir būsi su bendraminčiais.


Kodėl ši programa vyksta internetu ir ar viską tokiu būdu išmoksiu?

Pastebėjau, kad žmonėms užsiėmimai internetu dažnai yra netgi patogiau, nei susitikus gyvai. Tokiu būdu jie gali dalyvauti nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos bei sutaupyti laiko (nereikia puoštis, važiuoti į susitikimo vietą ir pan...). O patogus atsipalaidavimas namų aplinkoje leidžia dar labiau įsigilinti į programą ir gauti didžiausią naudą iš jos.

Jau kelis metus darau sėkmingas programas internetu, todėl yra sukurta patikrinta mokymo sistema internetu ir iš patirties žinau, kad dalyviai viską išmoksta, ir padaro efektyviai. Kiekvienam bus skirta pakankamai dėmesio ir laiko.


Kada vyks šie praktiniai mokymai?

Nuo Balandžio 20 dienos iki Liepos 17 dienos.

Vakariniai susitikimai vyks trečiadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais.
Rytiniai - kiekvieną darbo dieną.


Kokią valandą prasidės?

Vakariniai susitikimai - 19:00val. Lietuvos laiku.

Rytiniai susitikimai - 6val.30min. ryto.


Kiek laiko truks?

Vakariniai susitikimai truks 1 valandą 15 minučių.

Rytiniai susitikimai 15 - 30 minučių.


Investicija į save?

Aš asmeniškai įvairiems paleidinėjimo seminarams ir programoms esu išleidęs kiek daugiau nei keliasdešimt tūkstančių eurų.

Pavyzdžiui, Amerikiečių panašioje 90 dienų emocijų paleidimo programoje dalyvavau jau 4 kartus. Pas juos viena tokia programa kainuoja 3000 dolerių!

Tačiau nei kiek nesigailiu, nes tai pakeitė mane ir mano gyvenimą. Ir tik tęsiu investavimą į save, nes puikiai suprantu, kad tikrieji pokyčiai mūsų gyvenime ateina iš mūsų vidaus.

Mano rengiamos vieno mėnesio programos, priklausomai nuo temos, kainuoja ir 434 eurus, o dalyviai sako, kad jos vertos šių pinigų.

Tačiau ši 90 dienų programa nekainuos net tiek, nes noriu, kad kuo daugiau žmonių galėtų pakeisti savo gyvenimą jiems norima linkme.

Investicija į 90 dienų programą „TRANSFORMUOK SAVO MEILĘ, SANTYKIUS, FINANSUS!“, kuriai pasibaigus įrašų galėsi klausyti vėl ir vėl, ir vėl, yra tik 369 eurai!

Yra galimybė atsiskaityti per du mėnesius mokant po 193 eurus.

Vienos programos dienos kaina gaunasi tik 4 eurai ir 10 centų.

Pagalvok... Tiek ir daugiau išleidžiame, nuėję į kavinę ar vakarėlį. Tačiau ar tai mums padeda pasiekti kažkokius pokyčius gyvenime? Ne...

Dalyvaudamas šioje programoje gausi nuostabias dovanas:

1. Pirmoji dovana tai savaitgalio baziniai paleidimo mokymai internetu „Iš norėjimo į turėjimą“ (vyks Balandžio 16, 17 dienomis). Čia mes išmoksime visą paleidimo metodą, tai yra įrankis, kuriuo naudosiesi visą gyvenimą ir mes jį taikysime šioje 90 dienų programoje. Šios dovanos vertė yra 75 eurai.

2. Antroji dovana - 30 dienų programos „ABSOLIUTUS PASITIKĖJIMAS SAVIMI“ audio įrašai. Čia mes su dalyviais paleidome visus blokus į pasitikėjimą savimi, baimes, dvejojimus, pasimetimą, jausmą "Aš negaliu", tai buvo labai stipri programa, kur žmonės įgavo geležinį pasitikėjimą savimi. Šios programos vertė yra net 429 eurai ir tu ją gausi nemokamai.

3. Trečioji dovana tai asmeninė konsultacija su manimi. Čia atsakysiu į kylančius klausimus, išspręsime neaiškumus ir manau svarbiausia yra tai, kad padėsiu paleisti, kad savo tikslą pasiektum dar greičiau! Šios dovanos vertė yra 55 eurai!

4. Ketvirtoji dovana - 8 valandų audio programa pavadinimu „Išsivaduok iš savo baimių“, čia visas dėmesys sutelktas į baimes ir jos paleidžiamos iš visų pusių, kad pamirštum apie jas visiems laikams. Šios dovanos vertė yra 71 euras.

Bendra dovanų vertė yra 630 eurų. Tai yra beveik du kartus daugiau nei kad kainuoja visa 90 dienų programa!

Vietų skaičius ribotas, nes noriu kiekvienam dalyviui skirti pakankamai dėmesio.

Todėl rezervuokis vietą sau jau dabar!

Registracija įvyksta gavus apmokėjimą į:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - Už mokymus Balandžio 20d. - Liepos 17d., Tavo telefono nr., el. pašto adresas, miestas, kuriame gyveni.
Gavęs apmokėjimą, susisieksiu.

30 dienų besąlyginė pinigų grąžinimo garantija!

Dalyvaudamas šioje programoje gausi arba norimus rezultatus, arba grąžinsiu pinigus, nes programos dalyviams suteikiu 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu tai nebus geriausia programa, kurioje esi dalyvavęs, jeigu nepastebėsi, kaip tai veikia, ar tiesiog kažkas nepatiks, parašyk man ir aš be klausimų ar blogų emocijų ne tik, grąžinsiu visus sumokėtus pinigus, bet dar pridėsiu 30 eurų už sugaištą laiką, o dovanas galėsi pasilikti sau! Noriu, kad galėtum ramiai dalyvauti programoje, todėl visą riziką prisiimu sau!


Iki malonaus,
Tadas Rakauskas


Ką kalba žmonės dalyvavę mano tęstiniuose mokymuose?Nikos atsiliepimas

Sveikučiai Visi :) Didelis ir Nuoširdus Dėkui Tadai :) Absoliučiai patenkinta ir džiaugiuosi dalyvavusi "Absoliutus Pasitikėjimas Savimi" programoje. Rezultatai sulbinantys. :)

Pradžioj skaičiau kitų dalyvių atsiliepimus. Kaip šauniai jiems
pasikeitė gyvenimas išmokus paleidinėjimo technikos, klausiau ir praleidau toliau.. :) Dabar savo patirtimi galiu garantuoti – viską, ką tik nori – turi, kuomet paleidi.

Kuo greičiau paleidi, tuo greičiau turi. Verta pabandyti ką? :) svarbiausia, išmokus paleidinėti, jums niekuomet nebus nuobodu ar liudna. Paleidinėti galėsite bet kada, bet kur ir bet kokioje situacijoje, netgi veiksme – bendraujant ar veikiant.

Ačiu Tadui už begalinį rūpestį ir nuolatinę globą. Be to kursai realiai nesibaigia, nes visuomet galime prisijungti prie bendrų paleidinėjimų Antradieniais. Ir dar visko, ir daug smagiausiai. Investicija į savo gyvenima, galiojanti visą gyvenimą. Bučkiai ir gero paleidinėjimo visiems. :)

Oki, plačiau, kaip padėjo paleidinėjimas. Jei trumpai – visi tikslai, kuriuos susidariau pradėjus programą “Absoliutus Pasitikėjimas Savimi” pasiekti arba jau kryptingai ir sėkmingai vyksta.

Paminėsiu stambiausius, visų pirma tik pradėjus, paleidinėjau pinigus tik dėl įdomumo, nes mačiau viename video atsiliepime, kaip vaikinas minėjo, kad jam paleidus pinigus jie netikėtai atėjo ir net visi kursai atsipirko.. aš ramiai į tai žiūrėjau, nes kažkaip nerealiai tai atrodė, bet ir neteisiau, tiesiog paleidau … haha dar to nesuprasdama. Taigi dariau pinigų paleidinėjimą dėl mamos, garsiai, ją mokindama ir pati tuo pačiu paleidinėdama..

Aš jau žinojau, jaučiau, kad gausiu čeki, todėl labai lengvai paleidau.. ir pamiršau. Lygiai sekančią dieną atėjo čekis,- daug anksčiau negu planuota ir keliskart didesnei sumai, negu tikėtasi!! :) o tai tau! :) pasidarė įdomu..

Toliau, turėjau stiprią kojos kelio traumą ir visai nepaėjau, koja reikėjo tiesiog vilkti. Daktarai nusprendė bus meniskas plyšęs, raištis trukęs – operacija ir taip toliau.. na, bet dar pasiųsim į Klinikas pas operuojantį gydytoją, kad šis galutinai nuspręstų.

Paleidinėjau toliau… Daviau pritarimo meiles sau ir gydytojams. Ką sau manot, po vienos sesijos tiesiog atsistojau ir abiem kojom parėjau namo!! Nuėjau į klinikas pasidaryti magnetinio
rezonanso – niekas netrukę, niekas neplyšę… :)

Toliau, turiu alergijas ir intoleranciją maistui ir netgi kvapams… Tai didelis stresas valgyti bet kokį maistą ar gerti bet koki gėrimą, nes tuomet svoris auga kaip ant mielių… Plius visi kiti nemalonūs pojūčiai.. Prisipažinsiu, tai paleidinėti buvo sunkiausia.. Ir jau buvau beveik praradus viltį…

Bet vieną dieną pastebėjau, kad sau storėju ir jaučiuosi su tuo gerai :) pačiai juokinga buvo… Liko kelios dienos iki programos pabaigos, lyg nusivyliau – va sitas tikslas – numesti svorio ir nepasisekė, nuliūdau… bet nenuteisiau ir paleidau.. Ir ka sau manot – po tų kelių dienų -3kg!! haha smagiausiai ką?

Toliau, paleidinėjom su Tadu mano santykius su vaikinais, o kadangi tai nebuvo mano labai stiprus tikslas turėt vaikiną, aš tik norėjau paleisti norą išsiaiskinti tuos santykius – sekančią dieną susipažinau su vaikinu, kuris tip top atitiko mano charakterį, pomėgius ir supratimą… :)

Ir pabaigai – turėjau tikslą – Būti Laiminga natūraliai lengvai – ir ką sau manot – Smagiausiai – dabar, pasibaigus programai, kuomet nėra Tado, kuris vestu už rankutės ‘step by step’ aš jaučiuosi tvirtai, pasitikiu savimi ir žinau, kad paleidinėti galiu ir tai darau bet kada – einant, bendraujant, veikiant kažką. Ir kuo stipresnė situacija, tuo labiau paleidinėju ir paleidinėju dar ir Dar ir Dar Daugiau .. :)

Aš žinau, kad žinau, kad žinau, jog tai veikia ir mane išvaduos iš bet kokių nedarnių jausmų. Ne rekomenduoju, o tvirtai sakau jums – Smagiausiai – Tai veikia!!!
Lengvo paleidinėjimo draugučiai ;)

Su Meile Nika…

Irmos atsiliepimas

Manau į programą "Garantuota Santykių Transformacija" pataikiau neatsitiktinai, kadangi jau kuris laikas vis ieškodavau atsakymo į klausimą, ką ne taip darau gyvenime, kad pats gyvenimas ir tai kas jame vyksta, manęs netenkina.

Ypatingą sunkumą kėlė tarpusavio santykiai su draugu. Nesibaigiančios diskusijos, ieškojimai geresnių būdų bendrauti, sutarti, visa tai jau buvo gerokai pradėję varginti.

Pirmomis dienomis jautėsi ypatingas puikios nuotaikos ir energijos šuolis. Po kokių 3 užsiėmimų pasijautė pokyčiai ir aplinkoje - pagerėjo santykiai su tėvais ir draugu.

Daugelis situacijų pasidarė taip paprastai išsprendžiamos, o sprendimai ateidavo daug lengviau nei iki šiol.


Tačiau, taip pat supratau ir kiek daug laiko skiriame savo kūno, aplinkos priežiūrai ir kaip yra apleistas vidus, kiek mažai meilės ir dėmesio skiriame tam kas nėra mūsų kūnas, mūsų jausmai, mūsų asmenybė...

Dėkoju šios programos sukūrėjui ir pradininkui Lietuvoje Tadui, kad suteikia galimybę pasirūpinti tuo kas žmoguje yra mažiausiai pažystama ir apčiuopiama, žmogaus esmių esme.

Ši programa labai efektyviai, užtikrintai keičia patį žmogų, aplinką, santykius, padeda išsivaduoti iš ilgus metus sunkinusių gyvenimo prisiminimų, kaltės, nuoskaudų, atveria duris lengvumui, energijai, puikiai nuotaikai ir mėgavimuisi pačiu savimi ir gyvenimu. Manau, kad toliau naudojantis šia technika/programa atsivers dar didesni pokyčiai ir pasiekimai.

Ačiū,
Irma

Juozo atsiliepimas

Laba diena, Tadai,

Labai dėkoju, kad Tavo dėka aš patekau į šią programą, kurią išklausiau ir kuri man tikrai padėjo ne tik dar labiau pažinti save, bet ir įgyti dar daugiau pasitikėjimo.

Pirmiausiai man labai puikiai sekasi atsikratyti baimės ir pasipriešinimo, tiesiog mėgaujuosi jų paleidinėjimu, bet svarbiausiai tai darau kas diena ir pritaikau tai praktiškai.

Nors gyvenime skaičiau save bailesniu žmogumi, tačiau vis dažniau išgirstu, kad aš esu labai drąsus žmogus. Pvz., daug darbų darbe vis atidėliodavau dienų dienom, šiuo metu atrodo, kas nors nuo manęs nuritino, kokį akmenį, atrodo darbai tie patys, tačiau jie dirbasi labai lengvai.

Taip pat turėjau problemų su stuburu, tačiau paleidęs pasipriešinimą ir baimes aš puikiai be jokios baimės pradėjau lankytis stuburo mokykloje ir ten atlieku įvairius pratimus, apie kuriuos anksčiau net pasvajoti negalėjau ir todėl jaučiuosi puikiai.

Ir dar kuo toliau, tuo labiau jaučiu vidinę ramybę, kuri mane palaiko, bet kokioje situacijoje, kaip sakau esu „subalansuotas“.

Džiaugiuosi labai, kad viskas vyksta manyje dabar, net šioje brandoje, kad vėl galiu džiaugtis, kaip mažas vaikas gyvenimu, būti laimingu nepaisant nieko.

Ačiū dar kartą Tau Tadai ir visiems bendraminčiams, kurie skleidžia Meilę visiems ir visur.

Su daug daug Meilės,
Juozas

Dovilės atsiliepimas

Iš Tado kurso "Mylėk save" išmokau mylėti nesirenkant. Kiaurai. Ir ne tik save, bet ir tave, jus, mus, baimes, tikslus. Dabar myliu tai, ant ko anksčiau pykau, ko priešinausi ar bijojau. Baimė parodyti save ir atskleisti, ką iš tiesų galvoju, nebėra tokia baisi.

Vien tai, jog rašau atsiliepimą yra laimėjimas man. Juk kiti sužinos, ką jaučiu :). Dabar labiau atveriu širdį žmonėms ir mažiau bijau, jog liksiu nuoga prieš juos. Ir nuoga galiu jaustis saugi :).

Su didele meile,
Dovilė

Redos atsiliepimas

Į šiuos mokymus atėjau su tikslu labiau pasitikėti savimi, tačiau mokymų metu atradau kai ką daugiau, o būtent, kad meilė sau gali nuversti kalnus. Tikrai nemaniau, kad meilė sau gali taip pakeisti mano gyvenimą.

Pradėjau kitaip mastyti, tapau kur kas ramesnė, pagerėjo santykiai su aplinkiniais ir vaikais, pakeičiau požiūrį į iškylančius nesklandumus gyvenime, pradėjau pasitikėti savimi, o ir visa aplinka, nes supratau, kad tai kas vyksta vyksta ne šiaip sau ir viskas atsitinka būtent tada ir būtent taip kaip turi atsitikti. Aišku, laukia pastovus tobulėjimo kelias, bet ačiū Tadui už parodytą kelią ir„atmerktas“ akis.

Geros dienos,
Reda

Viktės atsiliepimas

Sveiki, aš dalyvavau 30 dienų programoje "Mylėk Save" ir jau nuo pačių pirmų dienų pajutau tokius didžiulius pasikeitimus savo gyvenime, kad net iki šiol stebiuosi, kad taip ilgai gyvenau nenaudodama tokio efektyvaus būdo.

Nors iš šios programos tikėjausi tikrai nedaug, nes mano meilė buvo (iš 100%) tik 9%, bet sugebėjau žiūrėdama į veidrodį pamilti save, pasidariau daug laimingesnė, pradėjau džiaugtis aplink esančiais dalykais, atradau savyje esančia ramybe ir begalinę meilę viskam kas mane supa.

Tiesa sakant galėčiau dar vardinti ir vardinti, bet skaitančiam gali atsibosti, o svarbiausias dalykas ką turi žinoti yra tai sukaupk visa drąsą ir ryžkis išbandyti šį metodą!!! O aš tau pažadu tai bus tavo pats geriausias sprendimas gyvenime. Sėkmės.

Viktė

Irmanto atsiliepimas

Šios programos metu visam laikui pakeičiau požiūrį į dalykus, kaip emocijos, baimes, neigiamus jausmus ar įsitikinimus, kitaip tariant Tadas atvėrė man akis...

Dar niekada nebuvo taip gera ir taip lengva džiaugtis gyvenimu, tapau laisvesnis, energingesnis, pagerėjo koncentracija.

Bendravimas su žmonėmis tapo paprastas ir malonus, išnyko baimės, kurios pasirodo buvo tik iliuzija...

Dabar tvirtai žinau ko noriu iš gyvenimo ir žinau kas mane stabdė visą tai turėti.

Didelis Ačiū!
Irmantas