Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Garantuota Santykių Transformacija

11 dienų praktiniai mokymai internetu:
„Garantuota Santykių Transfromacija!“
(Datos bus paskelbtos netrukus!! Pirmieji apie jas sužinos naujienlaiškio prenumeratoriai!)Jeigu Tu nori santykiuose su antrąja puse ar savo partneriu:
• Nebeturėti pykčių ir atkurti šiltą tarpusavio ryšį.

• Pašalinti dvejones ir iš naujo atrasti bendrų interesų.

• Grąžinti pagarbą vienas kitam.

• Išsivaduoti iš kalės jausmo ir harmonizuoti savo santykius.

• Sužinoti, kodėl santykiai atšąla ir kaip praktiškai grąžinti į juos nuoširdumą, žaismą, gebėjimą išklausyti ir suprasti vienas kitą.

• Sužinoti, kaip grąžinti į santykius meilę ir ką daryti, kad jaustumėte vienas kitam ją nuolatos.
Tai šie 11 dienų intensyvūs mokymai yra Tau!

Kad ir kokiame taške dabar būtum, mokymuose pateiksime patikrintą sistemą, kurios dėka įvyks garantuota santykių transformacija!

Mes susitiksime devynis vakarus ir praktiniu darbu pasieksime tikrų rezultatų. Šie mokymai vyks internetu, todėl būdamas bet kuriame pasaulio taške, vis tiek turi galimybę susitvarkyti savo santykius ir perkelti juos į naują lygį.

Aš esu Tadas Rakauskas, emocijų paleidimo metodo treneris. Šio metodo efektyvumą 2010 m. patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai.

Šio metodo pagalba padedu žmonėms PAŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kad jie galėtų susitvarkyti savo santykius, rastų vidinę ramybę ir lengvai pasiektų savo tikslus!

Nuo pat vaikystės turėjau prastus santykius su aplinkiniais žmonėmis, nes jų paprasčiausiai bijojau. Dėl šios baimės neprisileidau merginų į savo gyvenimą, todėl paauglystę leidau vienatvėje.

Šeimoje buvo nuolatiniai pykčiai ir barniai, tikras karas... O blogiausia tai, kad toks bendravimas man atrodė normalus.

Pamenu gulėjau lovoje ir klausiau savęs, "Tadai, kiek dar tai tęsis?" ir nutariau, kad nesustosiu tol, kol nerasiu būdo, kaip sau padėti.

Po kažkiek laiko draugas pasiūlė išmokti paleidinėjimo metodo. Poveikį pajutau iš karto ir pradėjau taikyti šį metodą visur, kur tik galiu.

Žinoma, iš pradžių draugai manęs nesuprato, šaipėsi ir juokėsi.

Tačiau paleidimo metodo dėka jutau teigiamą poveikį savo viduje ir gavau tikrus rezultatus pasaulyje, todėl pirmą kartą gyvenime nutariau neeiti paskui minią, neklausyti ką sako draugai, bet išlikti ištikimu sau ir tęsti metodo praktikas.

Pradėjo atsirasti daugiau pinigų, kuriuos investavau į save, važinėjau į paleidinėjimo stovyklas Anglijoje ir Amerikoje.

Santykiai su tėvais pasitaisė ir dabar esame, kaip geriausi draugai. Galiu jiems pasipasakoti, paklausti patarimo ar tiesiog sėdint prie stalo smagiai praleisti laiką. Neįsivaizdavau, kad tai įmanoma!

Pradėjau jausti vis daugiau pasitikėjimo savimi, laimės, meilės sau ir gyvenimui, vis daugiau laisvės.

Tie patys draugai, kurie tyčiojosi iš manęs, pamatę pokyčius pradėjo prašyti, kad ir juos pamokyčiau paleidinėjimo. Pamokiau vieną draugą, po to kitą. Draugai atsivedė draugų ir pamokiau juos... Vėliau jie pradėjo prašyti, kad daryčiau paleidinėjimo mokymus... Taip viskas ir prasidėjo - tapau paleidinėjimo instruktoriumi.

Dažniausia problema, kurią draugai, norėjo taisyti - santykiai. Duodavau jiems sistemą, kurią darydami žingsnis po žingsnio jie galėjo harmonizuoti savo santykius ir dažnai būnant ties skyrybų riba, į jų santykius vėl grįždavo meilė.

Matydamas šiuos nuostabius rezultatus, pradėjau daryti tęstinius mokymus „Garantuota Santykių Transfromacija!“, kurių dėka žmonės vėl gali grąžinti į savo santykius meilę, ryšį ir pagarbą.


Susitikę mes eisime giliai į pasąmonę ir:
• Dirbsime su Tavo baime likti vienam.
• Paleisime PAVYDĄ.
• Pašalinsime kitų VERTINIMĄ ir TEISIMĄ.
• Nuolatos dirbsime su meile sau ir savo partneriui!
• Paleisime KALTĖS jausmą.
• Pašalinsime NUSIVYLIMĄ.
• Paleisime skausmingus atsiminimus, kurie susiję su Tavo partneriu.
• Atliksime santykių HARMONIZAVIMO pratimus.

Atlikęs šiuos aukščiau išvardintus žingsnius NEIŠVENGIAMAI susigrąžinsi savo santykiuose meilę, pagarbą ir ryšį.

Kada vyks šie praktiniai mokymai?
Datos bus paskelbtos netrukus!! Pirmieji apie jas sužinos naujienlaiškio prenumeratoriai!
Kiekvieną pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį
Kokią valandą prasidės?
19h.
Kiek laiko truks?
Kiekvienas užsiėmimas truks 1h15min. - 1h30min.
Jeigu negaliu tuo laiku dalyvauti?
Kiekvienas užsiėmimas bus įrašomas ir galėsi klausyti įrašų tau patogiu laiku. Įrašai bus prieinami visiems programos dalyviams dar dvi savaites po mokymų pabaigos.
Investicija į save?
Dalyvaudamas gausi dovanų:
• Pirmoji dovana: bazinio paleidimo kurso įrašai, kurių vertė net 75 eurai! Jeigu paleidinėjimo metodas tau yra naujas dalykas, tai šių įrašų pagalba nuosekliai išmoksi visus pagrindus apie paleidimą. Tai yra įrankis, kuriuo galėsi naudotis visą savo ateinantį gyvenimą.
• Antroji dovana: praėjus 11 dienų programą Tau PADOVANOSIME vertingus audio įrašus IŠSIVADUOK IŠ SAVO BAIMIŲ, kurių įprastai vertė yra 71 eurai!
• Asmeninės konsultacijos Tau bus NEMOKAMOS! (43 eurų vertės dovana!)
• Trečioji dovana: pasibaigus šiam 11 dienų kursui, Tu turėsi galimybę visą mėnesį nemokamai dalyvauti “antradienio paleidimo sesijose”, kurios prieinamos tik mano kursų dalyviams! Mėnesio paleidimo sesijų vertė net 127 eurai!
Taigi, užsiregistravus į programą “GARANTUOTA SANTYKIŲ TRANSFORMACIJA”, viso gausi dovanų, kurių vertė yra net 1094 litai!
Šios 11 dienų intensyvios programos kaina yra 288 eurai.
Registruokis jau dabar! Vietų skaičius ribotas!
Norėdami skirti pakankamai dėmesio kiekvienam žmogui, priimsime ribotą kiekį žmonių.
Todėl rezervuokis sau vietą dabar!

Registracija įvyksta gavus apmokėjimą į:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - mokymų pavadinimas ir Tavo el. paštas
Gavęs apmokėjimą, susisieksiu.
Paskutinė diena registruotis - šeštadienis, rugpjūčio 2d.

Garantijos?
Esu įsitikinęs, kad šių 11 dienų užsiėmimų: „Garantuota santykių transformacija!” dėka akivaizdžiai pagerinsi savo santykius su antrąja puse. Ir jeigu iki mokymų pabaigos suprasi, kad tai vis dėl to ne Tau, suteikiu 100% pinigų grąžinimo garantiją. Noriu padaryti, kad Tau būtų visiškai ramu dalyvauti šioje programoje.

KOKIA PROGRAMA VYKS ŠIS PRAKTINIS SEMINARAS INTERNETU?
Vyks visiems patogia skype programa.


Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas
Emocijų paleidimo metodo treneris
Video atsiliepimai ir rekomendacijos