Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

Emocijų paleidimo metodo teorija ir praktika

Žmonėms, kurie nori atskleisti savo vidinį potencialą, tikslus pasiekti lengviau ir jausti daugiau laimės:
„Baziniai emocijų paleidimo mokymai!“,
Birželio 11 - 12 dienomis.
(šeštadienį, sekmadienį)


Emocijų paleidimo metodo efektyvumas 2010 metais buvo patvirtintas Harvardo universiteto mokslininkų.

Šio metodo pagalba žmonės pašalina emocinius blokus, neigiamas mintis, tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus, kad jie turėtų vidinę ramybę, mylėtų save ir lengvai pasiektų savo tikslus!Ar Tau irgi kartais taip būna, kad...
• Dėl baimės negali šeimoje, su draugais ar bendradarbiais bendrauti atsipalaidavęs, užmegzti naujų pažinčių, pasitikėti savimi ar siekti savo tikslų.

• Pykčiai ir kiti negatyvūs jausmai trukdo džiaugtis santykiais su kitais žmonėmis, ir kad ir kaip stengtumeisi, rodos, niekas nepadeda.

• Skaitai saviugdos knygas, darai, tai ką ten sako, tačiau niekas gyvenime nesikeičia (arba keičiasi labai minimaliai).

• Jau kuris laikas esi vienišas ir negali susirasti patinkančios antrosios pusės.

• Atrodo, tiek daug žinai ir moki, tačiau vis tiek nejauti vidinės ramybės, laimės, ir pilnatvės.

• Turi ambicijų ir tikslų darbe, šeimoje, su sveikata, bet to nepasieki.

Jei nors vienas ar keli punktai pasirodė pažįstami, tai turiu gerų žinių... Tu esi ne vienas ir yra išeitis...

Visa tai žinau, nes man irgi taip buvo...

Nuo pat vaikystės jaučiau baimę bendrauti su žmonėmis, buvo baisu netgi nueiti į parduotuvę, kad, neduok Dieve, sutiksiu draugą ar draugę, ką tada reikės kalbėti? Kaip atrodysiu, ką apie mane pagalvos? Nepasitikėjau savimi ir buvau labai kuklus.

Būdamas su draugais dažniausiai tylėdavau, nes paprasčiausiai bijojau, kad jie manęs nesupras, nepalaikys ar nesugebėsiu tinkamai išsireikšti.

Nuo pat mažens bijojau ir merginų, jų neprisileidau prie savęs, nes atrodydavo, kad įskaudins, pasijuoks ir atstums.

Neturėjau gražių santykių ir su tėvais, nuolatos pykomės ir barėmės, kaip kare... ir kas blogiausia, kad toks bendravimo būdas, atrodė, kaip normali kasdienybė.

Kad ir ką dariau, niekas nesuteikdavo laimės ir pilnatvės, nežinojau ką noriu veikti savo gyvenime.

Nors bėgant laikui jaučiausi vis prasčiau, - viduje visada jaučiau, kad aš ir mano gyvenimas gali būti visai kitoks...

Pamenu vieną vakarą gulėdamas lovoje galvojau, „Tadai, kiek dar tai tęsis?“... ir nutariau, kad nesustosiu tol, kol nerasiu būdo, kaip sau padėti!

Po kažkiek laiko išbandžiau draugo pasiūlytą emocijų paleidimo metodą.

Mano pirmas tikslas buvo atsikratyti įpročio vartoti alkoholį ir emocijų paleidimo metodo pagalba šio įpročio atsikračiau vos per dvi dienas!

Man tai buvo didžiulis įrodymas, kad metodas veikia, todėl pradėjau jį taikyti savo gyvenime: sveikatai, santykiams, finansams, savijautai, tikslams...

Ir po truputį viskas pradėjo keistis.

Susitvarkiau santykius su tėvais, galiu su jais bendrauti, pasipasakoti, kas vyksta mano gyvenime, paprašyti patarimo ar tiesiog ramiai kartu praleisti laiką... gyvenime nebūčiau patikėjęs, kad taip gali būti.

Susiradau merginą, kurią myliu ir jaučiu stiprų ryšį su ja.

Atsirado vis daugiau pinigų, kuriuos investavau į save ir važinėjau į emocijų paleidimo mokymus Amerikoje ir Anglijoje, dalyvavau įvairiose jų programose.

Atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos, meilės sau ir gyvenimui, supratau ką noriu veikti savo gyvenime.

Vienus tikslus pasiekiau greičiau, kitus ne taip greitai, tačiau į kur susikoncentruodavau šiuo metodu, ten pradėdavo vykti kažkokie pozityvūs pokyčiai.

Šis metodas padėjo ne tik man, ne tik žmonėms, kurie atėjo į asmenines konsultacijas ar dalyvavo mano mokymuose, jis padėjo ir tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, todėl puikiai žinau, kad jeigu žmogus sistemingai jį taiko savo gyvenime - savo tikslą pasieks!”


Išmokęs ir taikydamas šį metodą Tu:
• Įgausi daugiau drąsos, tikėjimo ir pasitikėjimo savimi, todėl gerai jausies būdamas tarp žmonių, bendrausi laisvai ir lengvai pasieksi savo tikslus.

• Atsikratysi nenaudingų įpročių (pvz.: rūkymo, persivalgymo, alkoholio vartojimo ir pan), todėl turėsi daugiau energijos ir būsi sveikesnis.

• Išmoksi susikurti norimas vidines savybes, todėl geriau jausiesi galvodamas apie save ir būsi toks, koks norėtum būti.

• Susigrąžinsi santykiuose su Tau svarbiais žmonėmis meilę, ryšį ir pagarbą, todėl pagerės tarpusavio supratimas, grįš abipusis pasitikėjimas ir noras būti vienas su kitu.

• Turėsi daugiau pinigų, nes paleidęs stresą tapsi efektyvesnis darbe.

• Paleisi vidines įtampas, todėl turėsi daugiau vidinės ramybės, proto tylos, greičiau priimsi sprendimus ir geriau suprasi save .

• Jausi vis daugiau meilės savo gyvenime, todėl turėsi daugiau energijos, būsi pozityvesnis ir laimingesnis.

SEMINARO PLANAS:

Šeštadienis:

1) Kaip paleisti savo negatyvius jausmus? Teorija ir praktika.
2) Nori ar ne, gyvenimas yra Tavo rankose. Kaip tuo pasinaudoti?
3) Kaip savyje rasti atsakymus į senus klausimus ir turėti geresnę intuiciją? Teorija ir praktika.
4) Kaip turėti tai, ko nori? Teorija ir praktika.

Sekmadienis:
1) Kaip paleisti nenaudingus įpročius, savybes ir skausmingus praeities prisiminimus? Teorija ir praktika.
2) Kaip mylėti save ir artimą? Kaip taikyti meilės galią? Teorija ir praktika.
3) Kaip emocijų paleidimo metodu greitai ir lengvai pasiekti savo tikslus susijusius su santykiais, finansais, sveikata, vidinėmis savybėmis? Teorija ir praktika.

ATSILIEPIMASemocijų paleidimo metodas

„Manau gyvenimas tikrai pasikeitė - paleidinėjimas man padėjo rasti darbą, kuris yra labai prie širdies, atradau daug naujų užsiėmimų, tad laisvą laiką praleidžiu su malonumu, esu tikrai ramesnė ir išmintingesnė.“

Ivona, V. 34mKada vyks šis praktinis seminaras?
Birželio 11 - 12 dienomis, šeštadienį ir sekmadienį.
Kur vyks šis seminaras?
Vilniuje, tikslesnę vietą pranešime užsiregistravusiems.
Kokią valandą prasidės?
Abi dienas prasidės 9 val. ryto.
Kiek laiko truks?
Priklausomai nuo dalyvių aktyvumo, abi dienas užsiėmimai vyks po 4 - 5 valandas.
Investicija į save?
Iki Birželio 1 dienos 58 eurai, vėliau kaina kils iki 86 eurų.
Užsiregistravęs dabar, gausi vertingą dovaną!
Dovana - audio įrašai "Iš norėjimo į turėjimą". Šiuose įrašuose yra visa emocijų paleidinėjimo metodo teorija ir praktinės užduotys apimančios gyvenimo sferas: sąmoningumą, sveikatą, finansus, santykius, vidines savybes, tikslus, savęs mylėjimą, vidinę ramybę. Todėl visada galėsi prisiminti paleidinėjimo teoriją ir turėsi įrašus su kuriais galėsi praktiškai viską taikyti. Šių įrašų vertė yra 75 eurai, tačiau Tu juos gausi nemokamai!
Registruokis jau dabar! Vietų skaičius ribotas!
Registracija įvyksta gavus apmokėjimą į:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - mokymų pavadinimas ir Tavo el. paštas
Gavęs apmokėjimą, susisieksiu.

GARANTIJOS?
Esu įsitikinęs emocijų paleidimo metodo efektyvumu, todėl jeigu seminaras neduos naudos arba nepajusi, kaip metodas veikia, parašyk man ir aš be jokių klausimų ar blogų emocijų grąžinsiu visus sumokėtus pinigus!


Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas
+370 604 47 220ATSILIEPIMAS
Rokas36

„Sunku kažką trumpai pasakyti apie šį metodą. Norint gauti rezultatus, reikia įdėti savęs. Kiek įdedi tiek ir gauni. Paleidinėju daug, tačiau ir rezultatai atitinkami. Pavardinsiu keletą man pagrindinių.
Paleidinėjant atėjo idėja kaip save realizuoti gyvenime. Įkūriau įmonę, kuri dabar auga ir plečiasi. Sunku žodžiais nupasakoti, kiek šis metodas padėjo pradedant nuo baimių, dvejonių, silpnumo nužudymo iki klijentų ir partnerių pritraukimo, atrodo patys beldžiasi į duris.
Galiu drąsiai teigti, po išmokimo paleidinėti tapau turtingesnis žmogus. Tačiau maloniausia yra tai, kad saugumą imu nebe iš pinigų, o iš savęs.
Natūraliai pradėjau savimi pasitikėti daug stipriau.
Atsipalaidavęs bendrauju su moterimis.
Jaučiu laimę vis intensyviau.
Ačiū.“

Rokas, 36mATSILIEPIMAS
Rima

„Tapau lankstensė asmenybė. Taip pat tapau viduje ramesnė, pradėjau teigiamai priimti kitus žmones ir situacijos.“

Rima, 54m, buhalterė

 

ATSILIEPIMAI

„As visa savo gyvenima kovojau su baimemis tarsi su vejo malunais, nuo ju kentejo mano gyvenimo kokybe ir netgi sveikata. Su tuo gyvenau daug metu, bet niekada nepagalvojau, kad AS PATI galiu viska pakeisti, galiu nustoti bijoti. Tai, atrodytu, fantastika... deja - tai realu.

Tiesiog vis dar negaliu patiketi, kad naudodama paleidinejimo metoda, as kasdien vis labiau ir labiau einu savo tikslo (baisiausios baimes mano gyvenime) paleidimo link. As jau keleta dienu nenaudoju jokiu raminanciu, gryzo apetitas, prasviesejo galvoje ir jau nebera stipraus virpulio viduje. Reiskia, metodas veikia!!! Todel kantriai eisiu pilno sios baimes paleidimo link ir jau tikiu ir zinau, jog ateityje as paleisiu visas kitas savo baimes, trukdancias gyventi pilnaverti gyvenima...

Aciu nuodirdus jums Tadai :)“

LoretaATSILIEPIMAI
Sima

„Aš buvau labai nepasitikinti savimi, todėl pagrindinis metodo pirkimo tikslas buvo tapti pasitkinčia savimi. Teisybę pasakius dar yra kur tobulėti, tačiau paleidinėjimas stipriai padeda judėti norima kryptimi, o ir jaučiuosi turinti žymiai daugiau energijos. Net aplinkiniai pastebi pokyčius manyje :)“

Sima, 31m.ATSILIEPIMAS
Dovilė

„Man smagiausias yra meilės pratimas :)“

Dovilė 52m.


ATSILIEPIMAS
Janina

„Noriu dar kartą padėkoti už įrašus, tikrai paleidinėjimas - jėga. Baimė skambinti žmonėms dar yra, bet ties tuo dirbu :)) Šiandien sudariau 4 draudimo sutartį! Buvo keli momentai, atrodo iš fantastikos sferos - pagalvojus apie žmogų, paleidžiu savo nepritarimą jam, duodu pritarimo, meilės, žiūrėk, tas žmogus pats skambina arba aš paskambinu, jis sako ką tik apie jus galvojau ir t.t. Pasidariau ramesnė, manau, per savaitę tai yra labai daug!“
Janina, 36m, draudimo agentėATSILIEPIMAI
Stiliste

„Nuo vaikystės turėjau alerginį dermatitą. Paleidinėju kasdien, pasigirsiu - tikėjimas tuo tik sustiprėjo, o ir alergija beveik dingo, tokios švarios odos neturėjau jau senai. Ir dar -nuo išmokimo paleidinėti neskaudėjo galvos nei karto, matyt, ten neliko neigiamų minčių... Ačiū.“

Vaida, 27m, stilistėATSILIEPIMAS
Marius

„Man tai buvo atsakymas į dauguma klausimų. Labai paprasta technika. Reikėjo truputį laiko, kad priprasti ją naudoti, bet kaiippp geeeraaa kas kartą paleidus!!!“

Marius, 32m