Call us toll free: +1 800 789 50 12
Best WP Theme Ever!
Call us toll free: +1 800 789 50 12

30 dienų mokymai: „Mylėk save!“

30 dienų praktiniai mokymai internetu:
„Mylėk save!“
Rugsėjo 21 dieną - Spalio 23 dienąKaip gyventum, jeigu jaustum tikrą meilę sau ir dar stipriau pasitikėtum savimi?

Kaip pasikeistų Tavo gyvenimas, jeigu turėtum harmoningus ir meile grįstus santykius su Tau artimais ir svarbiais žmonėmis?

Kaip jaustumeis, jeigu nebeturėtum streso, pykčio, baimės ir būtum laisvas nuo kitų nuomonės?

Savęs paklausėme: „Ar būtų įmanoma padovanoti žmonėms dovaną, kuri leistų jiems pajusti meilę ir harmoniją visose jų gyvenimo srityse?“

Atsakymas buvo aiškus - tai prasideda nuo savęs mylėjimo, todėl reikia panaikinti visus trukdančius save mylėti jausmus ir įsitikinimus.

Atrinkome tai, kas veiksmingiausia ir sukūrėme unikalius 30 dienų mokymus internetu: „Mylėk save!”30 DIENŲ MOKYMŲ: „MYLĖK SAVE!” DĖKA:
• Būsi pasitikintis savimi, drąsus, energingas, atsipalaidavęs, komunikabilus, natūraliai žavus... suprasi, kaip susikurti norimas savo asmenybės savybes.

• Pašalinęs savęs teisimą, drovumą, pavydą, nemylėjimą, kompleksus, baimę, neigiamas mintis, pasijusi vertas savo svajonių ir jas pasieksi!

• Pagerinsi savo santykius su artimaisiais ir aplinkiniais, sveikatą, vidinę ramybę ir netgi finansus. Visa tai pagerinsi ne teoriškai, bet praktiškai ir gausi tikrus rezultatus!

• Suprasi ką nori veikti savo gyvenime ir pagerės intuicija.

• Atrasi save!

• Būsi harmonijoje su gyvenimu, todėl lengviau pasieksi savo tikslus. Žmonės dažnai stebisi, kad jų tikslai ateina patys, kai jie save myli!

• Svarbiausia - jausi gilų pasitenkinimą savo gyvenimu ir stiprią meilę sau!
Dalyvių laukia dovanos!

• Jeigu nemoki emocijų paleidimo metodo, tai užsiregistravęs šioje programoje NEMOKAMAI dalyvausi baziniuose emocijų paleidimo mokymuose "Iš Norėjimo Į Turėjimą!", Rugsėjo 17d. - 18d. Tai 75 eurų vertės dovana!

• Po 30 dienų mokymų įteiksime DOVANĄ – 30 dienų programos „Absoliutus Pasitikėjimas Savimi“ audio įrašus. Šios programos dalyviai paleido visus blokus į pasitikėjimą savimi, baimes, dvejojimus, pasimetimą, jausmą "Aš negaliu", tai buvo labai stipri programa, kur žmonės įgavo geležinį pasitikėjimą savimi. Tai 429 eurų vertės dovana!

• Trečioji dovana - tai asmeninė konsultacija su manimi. Čia visas laikas bus skirtas tik Tau, atsakysiu į kylančius klausimus, išspręsime neaiškumus ir padėsiu paleisti, kad savo tikslą pasiektum dar greičiau! Tai 55 eurų vertės dovana!

• Ketvirtoji dovana, tai 8 valandų audio programa pavadinimu „Išsivaduok iš savo baimių“, čia visas dėmesys sutelktas į baimes ir jos paleidžiamos iš visų pusių, kad pamirštum apie jas visiems laikams. Šios dovanos vertė yra 71 euras.
Kaip viskas vyks?

• Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais vyks telekonferencijos internetu, kuriose ne teoriškai, bet praktiškai padėsime įsimylėti save ir pajusti meilės galią. Nes tik praktiniu darbu galima pasiekti tikrų rezultatų.

• Programos metu vyks rytiniai paleidimo susitikimai. Jie prasidės 6val30min. ryto ir tęsis 15-30 minučių. Čia paleisime baimes, pykti, pasipriešinimą ar kitus negatyvius jausmus susijusius su diena, todėl dieną pradėsi laimingas, drąsus ir su meile. Dalyviai sako, kad šie rytiniai susitikimai stipriai pakeičia visą dieną, todėl jie bus labai didelė pagalba siekiant savo tikslų ir įsimylint save.

• Atsiųsime pratybų sąsiuvinį, kuris padės daryti praktines užduotis.

• Internete talpinsime kiekvieno užsiėmimo įrašus ir galėsi jų klausytis tiek kartų, kiek norėsi, Tau patogiu laiku. Įrašai galėsi naudotis neribotą laiką!

• Kilus klausimams - padėsime juos išspręsti!DALYVAVIMO REIKALAVIMAI:

• Turėti norą dalyvauti programoje rytiniuose susitikimuose darbo dienomis ir pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, sekmadieniais vakariniuose susitikimuose arba klausantis šios programos įrašų.

• Rasti laiko šiai unikaliai programai.

• Turėti stiprų tikslą mylėti save ir pripildyti savo gyvenimą meile.Kodėl ši programa trunka 30 dienų?

Norint pašalint savęs teisimą, smerkimą, kompleksavimą, savęs nemylėjimą, nepasitenkinimą savimi ir integruoti meilę į save ir savo gyvenimą, reikia, skirti laiko sau, nes to nepadarysi per dvi dienas. Praleistas laikas mokymuose duos tikrų ir malonių rezultatų. Taip pat, naujam įpročiui susiformuoti reikia iki 30 dienų. Todėl po šios programos turėsi savęs mylėjimo įprotį.Kodėl ši programa vyksta internetu ir ar viską tokiu būdu išmoksiu?

Darome šią programą internetu, nes pastebėjome, kad žmonėms užsiėmimai internetu dažnai yra netgi patogiau, nei susitikus gyvai, nes tokiu būdu jie gali dalyvauti nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos bei sutaupyti savo laiko (nereikia puoštis, važiuoti į susitikimo vietą ir pan...). O patogus atsipalaidavimas namų aplinkoje leidžia dar labiau įsigilinti į programą ir gauti didžiausią naudą iš jos.

Esame sukūrę patikrintą mokymo sistemą internetu ir iš patirties žinome, kad dalyviai viską išmoksta ir padaro efektyviai. Kiekvienam bus skirta pakankamai dėmesio ir laiko.Kada vyks šie praktiniai mokymai?
Datos bus paskelbtos netrukus!! Pirmieji apie jas sužinos naujienlaiškio prenumeratoriai!
Vakariniai susitikimai vyks kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį, o rytiniai - kiekvieną darbo dieną.
Kokią valandą prasidės?
Vakariniai susitikimai -19val.
Rytiniai susitikimai - 6val30min.
Kiek laiko truks?
Kiekvienas vakarinis užsiėmimas truks 1val15min.
Rytiniai susitikimai 15 - 30min.
Investicija į save?
Programos kaina 154 eurai!
Dalyvaudamas gausi dovanų:
• DYKAI dalyvausi savaitgalio baziniuose emocijų paleidimo mokymuose internetu Rugsėjo 17d., 18d. Tai 75 eurų vertės dovana!
• Po 30 dienų mokymų įteiksime DOVANĄ – 30 dienų programos „Absoliutus Pasitikėjimas Savimi“ audio įrašusTai 429 eurų vertės dovana!
• Trečioji dovana - tai asmeninė konsultacija su manimi. Tai 55 eurų vertės dovana!
Šių dovanų vertė yra net 630 eurai! Tai 4 kartus daugiau, nei kainuoja visa 30 dienų "Mylėk Save" programa!
Registruokis jau dabar!

Norėdami skirti pakankamai dėmesio kiekvienam žmogui, priimsime ribotą kiekį žmonių.
Todėl rezervuokis sau vietą dabar!


Registracija įvyksta gavus apmokėjimą į:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - Už mokymus Rugsėjo 21 - Spalio 23 dienomis, Tavo el. paštas, telefono numeris.
Gavęs apmokėjimą, susisieksiu.

GARANTIJA?
Suteikiu 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu tai nebus geriausia programa, kurioje esi dalyvavęs, jeigu nepajusi meilės sau ir nepastebėsi, kaip ji įtakoja Tavo gyvenimą, parašyk man ir aš be jokių klausimų ar blogų emocijų grąžinsiu ne tik visus sumokėtus pinigus, bet už sugaištą laiką pridėsiu dar 30 eurų, o dovanas galėsi pasilikti sau!

KĄ KALBA ŽMONĖS DALYVAVĘ MŪSŲ TĘSTINIUOSE MOKYMUOSE?

Nikos atsiliepimas

Sveikučiai Visi :) Didelis ir Nuoširdus Dėkui Tadai :) Absoliučiai patenkinta ir džiaugiuosi dalyvavusi "Absoliutus Pasitikėjimas Savimi" programoje. Rezultatai sulbinantys. :)

Pradžioj skaičiau kitų dalyvių atsiliepimus. Kaip šauniai jiems
pasikeitė gyvenimas išmokus paleidinėjimo technikos, klausiau ir praleidau toliau.. :) Dabar savo patirtimi galiu garantuoti – viską, ką tik nori – turi, kuomet paleidi.

Kuo greičiau paleidi, tuo greičiau turi. Verta pabandyti ką? :) svarbiausia, išmokus paleidinėti, jums niekuomet nebus nuobodu ar liudna. Paleidinėti galėsite bet kada, bet kur ir bet kokioje situacijoje, netgi veiksme – bendraujant ar veikiant.

Ačiu Tadui už begalinį rūpestį ir nuolatinę globą. Be to kursai realiai nesibaigia, nes visuomet galime prisijungti prie bendrų paleidinėjimų Antradieniais. Ir dar visko, ir daug smagiausiai. Investicija į savo gyvenima, galiojanti visą gyvenimą. Bučkiai ir gero paleidinėjimo visiems. :)

Oki, plačiau, kaip padėjo paleidinėjimas. Jei trumpai – visi tikslai, kuriuos susidariau pradėjus programą “Absoliutus Pasitikėjimas Savimi” pasiekti arba jau kryptingai ir sėkmingai vyksta.

Paminėsiu stambiausius, visų pirma tik pradėjus, paleidinėjau pinigus tik dėl įdomumo, nes mačiau viename video atsiliepime, kaip vaikinas minėjo, kad jam paleidus pinigus jie netikėtai atėjo ir net visi kursai atsipirko.. aš ramiai į tai žiūrėjau, nes kažkaip nerealiai tai atrodė, bet ir neteisiau, tiesiog paleidau … haha dar to nesuprasdama. Taigi dariau pinigų paleidinėjimą dėl mamos, garsiai, ją mokindama ir pati tuo pačiu paleidinėdama..

Aš jau žinojau, jaučiau, kad gausiu čeki, todėl labai lengvai paleidau.. ir pamiršau. Lygiai sekančią dieną atėjo čekis,- daug anksčiau negu planuota ir keliskart didesnei sumai, negu tikėtasi!! :) o tai tau! :) pasidarė įdomu..

Toliau, turėjau stiprią kojos kelio traumą ir visai nepaėjau, koja reikėjo tiesiog vilkti. Daktarai nusprendė bus meniskas plyšęs, raištis trukęs – operacija ir taip toliau.. na, bet dar pasiųsim į Klinikas pas operuojantį gydytoją, kad šis galutinai nuspręstų.

Paleidinėjau toliau… Daviau pritarimo meiles sau ir gydytojams. Ką sau manot, po vienos sesijos tiesiog atsistojau ir abiem kojom parėjau namo!! Nuėjau į klinikas pasidaryti magnetinio
rezonanso – niekas netrukę, niekas neplyšę… :)

Toliau, turiu alergijas ir intoleranciją maistui ir netgi kvapams… Tai didelis stresas valgyti bet kokį maistą ar gerti bet koki gėrimą, nes tuomet svoris auga kaip ant mielių… Plius visi kiti nemalonūs pojūčiai.. Prisipažinsiu, tai paleidinėti buvo sunkiausia.. Ir jau buvau beveik praradus viltį…

Bet vieną dieną pastebėjau, kad sau storėju ir jaučiuosi su tuo gerai :) pačiai juokinga buvo… Liko kelios dienos iki programos pabaigos, lyg nusivyliau – va sitas tikslas – numesti svorio ir nepasisekė, nuliūdau… bet nenuteisiau ir paleidau.. Ir ka sau manot – po tų kelių dienų -3kg!! haha smagiausiai ką?

Toliau, paleidinėjom su Tadu mano santykius su vaikinais, o kadangi tai nebuvo mano labai stiprus tikslas turėt vaikiną, aš tik norėjau paleisti norą išsiaiskinti tuos santykius – sekančią dieną susipažinau su vaikinu, kuris tip top atitiko mano charakterį, pomėgius ir supratimą… :)

Ir pabaigai – turėjau tikslą – Bųti Laiminga natūraliai lengvai – ir ką sau manot – Smagiausiai – dabar, pasibaigus programai, kuomet nėra Tado, kuris vestu už rankutės ‘step by step’ aš jaučiuosi tvirtai, pasitikiu savimi ir žinau, kad paleidinėti galiu ir tai darau bet kada – einant, bendraujant, veikiant kažką. Ir kuo stipresnė situacija, tuo labiau paleidinėju ir paleidinėju dar ir Dar ir Dar Daugiau .. :)

Aš žinau, kad žinau, kad žinau, jog tai veikia ir mane išvaduos iš bet kokių nedarnių jausmų. Ne rekomenduoju, o tvirtai sakau jums – Smagiausiai – Tai veikia!!!
Lengvo paleidinėjimo draugučiai ;)

Su Meile Nika…
Irmos atsiliepimas

Manau į programą "Garantuota Santykių Transformacija" pataikiau neatsitiktinai, kadangi jau kuris laikas vis ieškodavau atsakymo į klausimą, ką ne taip darau gyvenime, kad pats gyvenimas ir tai kas jame vyksta, manęs netenkina.

Ypatingą sunkumą kėlė tarpusavio santykiai su draugu. Nesibaigiančios diskusijos, ieškojimai geresnių būdų bendrauti, sutarti, visa tai jau buvo gerokai pradėję varginti.

Pirmomis dienomis jautėsi ypatingas puikios nuotaikos ir energijos šuolis. Po kokių 3 užsiėmimų pasijautė pokyčiai ir aplinkoje - pagerėjo santykiai su tėvais ir draugu.

Daugelis situacijų pasidarė taip paprastai išsprendžiamos, o sprendimai ateidavo daug lengviau nei iki šiol.


Tačiau, taip pat supratau ir kiek daug laiko skiriame savo kūno, aplinkos priežiūrai ir kaip yra apleistas vidus, kiek mažai meilės ir dėmesio skiriame tam kas nėra mūsų kūnas, mūsų jausmai, mūsų asmenybė...

Dėkoju šios programos sukūrėjui ir pradininkui Lietuvoje Tadui, kad suteikia galimybę pasirūpinti tuo kas žmoguje yra mažiausiai pažystama ir apčiuopiama, žmogaus esmių esme.

Ši programa labai efektyviai, užtikrintai keičia patį žmogų, aplinką, santykius, padeda išsivaduoti iš ilgus metus sunkinusių gyvenimo prisiminimų, kaltės, nuoskaudų, atveria duris lengvumui, energijai, puikiai nuotaikai ir mėgavimuisi pačiu savimi ir gyvenimu. Manau, kad toliau naudojantis šia technika/programa atsivers dar didesni pokyčiai ir pasiekimai.

Ačiū,
Irma
Juozo atsiliepimas

Laba diena, Tadai,

Labai dėkoju, kad Tavo dėka aš patekau į šią programą, kurią išklausiau ir kuri man tikrai padėjo ne tik dar labiau pažinti save, bet ir įgyti dar daugiau pasitikėjimo.

Pirmiausiai man labai puikiai sekasi atsikratyti baimės ir pasipriešinimo, tiesiog mėgaujuosi jų paleidinėjimu, bet svarbiausiai tai darau kas diena ir pritaikau tai praktiškai.

Nors gyvenime skaičiau save bailesniu žmogumi, tačiau vis dažniau išgirstu, kad aš esu labai drąsus žmogus. Pvz., daug darbų darbe vis atidėliodavau dienų dienom, šiuo metu atrodo, kas nors nuo manęs nuritino, kokį akmenį, atrodo darbai tie patys, tačiau jie dirbasi labai lengvai.

Taip pat turėjau problemų su stuburu, tačiau paleidęs pasipriešinimą ir baimes aš puikiai be jokios baimės pradėjau lankytis stuburo mokykloje ir ten atlieku įvairius pratimus, apie kuriuos anksčiau net pasvajoti negalėjau ir todėl jaučiuosi puikiai.

Ir dar kuo toliau, tuo labiau jaučiu vidinę ramybę, kuri mane palaiko, bet kokioje situacijoje, kaip sakau esu „subalansuotas“.

Džiaugiuosi labai, kad viskas vyksta manyje dabar, net šioje brandoje, kad vėl galiu džiaugtis, kaip mažas vaikas gyvenimu, būti laimingu nepaisant nieko.

Ačiū dar kartą Tau Tadai ir visiems bendraminčiams, kurie skleidžia Meilę visiems ir visur.

Su daug daug Meilės,
Juozas
Aušros atsiliepimas

Man ši programa davė kelis labai gerus dalykus: tai įprotį sau nuolat duoti pritarimo - meilės ir patikėti, kad tas paleidinėjimas tikrai nėra sudėtinga ir didelio pasiruošimo reikalinga praktika;)

Labai gerai, kai taip ilgai esi "priverstas" praktikuoti šį metodą, nes tik tada tai įsitvirtina tavo prote ir tampa smagiu įpročiu;)

Taip pat labai ačiū tau už tikrai nuoširdų ir geranorišką atsidavimą ir pagalbą. Tikrai smagu žinoti, kad yra žmogus, kurio bet kada gali paklausti ir jis tikrai su malonumu tau padės. Labai labai tau ačiū!!!!

Pagrindinė priežastis, kodėl aš nusprendžiau dalyvauti šioje programoje, tai buvo noras susitvarkyti sveikatą. Iš pradžių didelių pokyčių ta linkme nepastebėjau, bet programos pabaigoje atsirado žymūs sveikatos pagerėjimai, kurie man suteikė daug vilčių ir tikėjimo, kad šis metodas veikia;)

Dabar aš manau, kad tai tikrai labai paprastas ir lengvas būdas padėti sau - tiesiog reikia tai praktikuoti ir stebėti kas vyksta;)

Dar patinka, kad kiekviena savaitę vyksta "palaikymo" seminarai, kurie tikrai bus ta "batareikia", kuri pakraus mane. Ačiū tau už tai, ką darai, tai didelė pagalba daugeliui žmonių.

Ačiū!!!!!!
Aušra
Vilmos atsiliepimas

Sveikas, Tadai,

Trumpai, galiu pasakyti tiek - tikrai iš "Mylėk Save " programos gavau daugiau, negu tikėjausi - programos tikslas pasiektas - pajutau Meilę Sau nejaučiant jokio anksčiau buvusio pasipriešinimo sau - be jokių anksčiau keltų sąlygų "mylėsiu save, jei..., ,mylėsiu save, kai..." ir pan. Labai dėkui už programą - JI VEIKIA - tik reikia šiek tiek padirbėti...

Savarankiškai tai padaryti manau, kad nepavyktų - programoje viskas "sukramtyta" - lieka nuryti ir atlikti namų darbus.

Neabejodama visiems siūlau išbandyti - o ypač jauniems žmonėms - ilgesnį gyvenimo laikotarpį pragyventumėte meilėje, džiaugsme, santarvėje su savimi ir pasauliu. Nuoširdžiausiai to linkiu visiems.

Ačiūūūūūū labai, Tadai už programą.

Su geriausiais linkėjimais ir meile
Vilma Baliūnė
Irmanto atsiliepimas

Šios programos metu visam laikui pakeičiau požiūrį į dalykus, kaip emocijos, baimes, neigiamus jausmus ar įsitikinimus, kitaip tariant Tadas atvėrė man akis...

Dar niekada nebuvo taip gera ir taip lengva džiaugtis gyvenimu, tapau laisvesnis, energingesnis, pagerėjo koncentracija.

Bendravimas su žmonėmis tapo paprastas ir malonus, išnyko baimės, kurios pasirodo buvo tik iliuzija...

Dabar tvirtai žinau ko noriu iš gyvenimo ir žinau kas mane stabdė visą tai turėti.

Didelis Ačiū!
Irmantas


Registruokis jau dabar!

Norėdami skirti pakankamai dėmesio kiekvienam žmogui, priimsime ribotą kiekį žmonių.
Todėl rezervuokis sau vietą dabar!

Registracija įvyksta gavus apmokėjimą į:
Gavėjo pavadinimas - Tadas Rakauskas
Gavėjo sąskaita - LT797300010097152670 Swedbank
Mokėjimo paskirtis - mokymų pavadinimas ir Tavo el. paštas
Gavęs apmokėjimą, susisieksiu.


Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas
Paleidinėjimo treneris


Video atsiliepimai ir rekomendacijos